Seznamy Rozhodnutí

10 nejlepších nových pořadů na Netflixu: Nejlepší nadcházející seriál ke shlédnutí v srpnu 2021

Jaký Film Vidět?
 

Když každý měsíc vychází seznam novinek na Netflixu, někdy se zdá, že přední streamer otevřel ohniště obsahu všech typů: skriptovaný, neskriptovaný, mezinárodní a další. Vzhledem k omezenému času každého je těžké zjistit, které pořady si chcete sednout a flámovat.

Posádka RFCB ví, jak těžké je přijít na to, na co se dívat... a my se tím živíme. Buďme tedy vaším průvodcem. Níže jsou uvedeny rychlé náhledy toho, co si myslíme, že bude deset nejžhavějších a nejzajímavějších sérií, které budou ve službě debutovat v srpnu 2021. Nejsou to všechny originály Netflix (ačkoli většina je kvůli té hasičské hadici); jen pořady, o kterých víme, že je budou chtít lidé sledovat. Které pořady se dostanou do Top 10 Netflixu? Pouze čas ukáže!1

'30 Rock' sezóny 1-7

30 skal

NBCDATUM PREMIÉRY: 1. srpna

OBSAZENÍ: Hrají: Tina Fey, Alec Baldwin, Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer, Scott Adsit, Judah FriedlanderHODNOCENÍ: TV-14

POPIS:
Po čtyřech letech pryč, 30 Rock je zpět na Netflixu (také bude stále k dispozici na Hulu a Peacock). Komedie Tiny Fey na pracovišti, kde Fey hraje Liz Lemon, hlavní autorku filmu milující sýr TGS s Tracy Jordan, stále funguje (z větší části), protože dokumentoval úpadek vysílacích sítí. Setkání na téma COVID, i když to byla úvodní prezentace NBCU, bylo stále připomínkou toho, co toto obsazení dokáže společně. A v tuto chvíli bychom mnohem raději viděli Baldwina jako Jacka Donaghyho než Donalda Trumpa.

Proud 30 Rock Na Netflixu2

'Páteční noční osvětlení' sezóny 1-5

Světla páteční noci

Foto: Everett Collection

DATUM PREMIÉRY: 1. srpna

OBSAZENÍ: Kyle Chandler, Connie Britton, Taylor Kitsch, Minka Kelly, Jessie Plemmons

HODNOCENÍ:
TV-PG

POPIS:
Jako 30 Rock, FNL se vrací na Netflix poprvé od roku 2017 (a podobně 30 Rock , bude také stále k dispozici na Peacock a Hulu). Chandler získal Emmy za roli Erica Taylora, který trénoval Dillon Panthers ve fotbalově šíleném Texasu. Pořad dokázal přežít na NBC po dobu pěti sezón, přestože byl, víte, plný přesvědčivých dramat a studií postav (2. sezóna Pojďme zakrýt vražedné spiknutí neodolá).

Proud Světla páteční noci Na Netflixu

3

'Vaření s Paříží'

CWP_Italian_Unit_02374R-změna velikosti

Foto: KIT KARZEN/NETFLIX

DATUM PREMIÉRY: 4. srpna

OBSAZENÍ: Paris Hilton a různí hosté celebrit, jako Kim Kardashian, Nikki Glaser, Demi Lovato a další.

HODNOCENÍ:
TV-MA

POPIS:
Na základě oblíbeného seriálu Hilton na YouTube Vaření s Paříží ukazuje proto-influcencer vaření s okem na zábavu se svými přáteli, výsledky jsou k čertu. Může se stát, že v tom bude nějaký třpyt. Ale jsme také na palubě, abychom viděli Paris Hilton, jak strká ruku na krocana zadek, aby ho vycpala.

Proud Vaření s Paříží Na Netflixu

4

'Cocaine Cowboys: The Kings Of Miami'

CocaineCowboys_TheKingsofMiami_Season1_Episode1_00_01_47_00-size

Foto: Netflix

gay a pes

DATUM PREMIÉRY: 4. srpna

OBSAZENÍ: Billy Corben (ředitel)

HODNOCENÍ:
TV-MA

POPIS:
Cocaine Cowboys: The Kings of Miami je příběhem Willyho Falcona a Sala Malguty, dvou přátel, kteří se ze střední školy dostali k nejmocnějším drogovým dealerům v největším městě Floridy. Příběh se většinou soustředí na to, co se stalo poté, co federálové dostihli dvojici v 80. letech, na procesy, které následovaly, a na to, jak se toto přátelství rozpadlo.

Proud Cocaine Cowboys: The Kings Of Miami Na Netflixu

5

'Hit & Run'

HIT_110_Unit_01781RC-změna velikosti

Foto: JOJO WHILDEN/NETFLIX

DATUM PREMIÉRY: 6. srpna

OBSAZENÍ: Lior Raz, Sanaa Lathan, Kaelen Ohm, Moran Rosenblatt, Gregg Henry, Lior Ashkenazi, Gal Toren

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS:
Hit & Run je thriller o ženatém muži (Raz), který je zdrcen, když jeho ženu zabije sražený řidič v Tel Avivu. Když pachatelé uprchnou do New Yorku, dostane se k pomoci americké bývalé přítelkyně (Lathan), aby zjistil, do čeho se jeho žena zabývala. Jedinečné obsazení izraelských hvězd jako Raz a Ashkenazi s americkými hvězdami jako Lathan a Henry by mělo vytvořit zajímavé a napínavé drama.

Proud Hit & Run Na Netflixu

6

'Nevýslovné'

Untold_Malice_at_the_Palace_00_15_49_13-size

Foto: Netflix

DATUM PREMIÉRY: 10. srpna

OBSAZENÍ: Hrají: Metta Sandiford-Artest, Reggie Miller, Caitlyn Jenner, Christy Martin, Mardy FIsh

HODNOCENÍ:
TV-MA

POPIS:
Nevýslovné je série sportovních dokumentů, které zkoumají zdánlivě dobře známé příběhy s neotřelými pohledy. První epizoda je o Malice At The Palace z roku 2004, kde rvačka mezi Indiana Pacers a Detroit Pistons skončila na tribuně, kterou vyvolali fanoušci útočící na Artest. Jenner mluví o tom, jak se prosadila ke zlatu na olympijských hrách v roce 1976, Martin mluví o týrání, které utrpěla doma, když se prosadila ve světě boxu, a další.

Proud Untold: Malice At The Palace Na Netflixu

7

'Zcela nová třešňová příchuť'

BNCF_101_Unit_02538RC-změna velikosti

Foto: MERIE WEISMILLER WALLACE / NETFLIX

DATUM PREMIÉRY: 13. srpna

OBSAZENÍ: Hrají: Rosa Salazar, Catherine Keener, Eric Lange, Manny Jacinto, Jeff Ward

HODNOCENÍ:
TV-MA

POPIS:
Adaptace románu Todda Grimsona, Zbrusu nová příchuť třešně je hororové drama o filmaři, který se na začátku 90. let vydá do Hollywoodu a zaplete se do světa pomsty, sexu, magie a – z nějakého důvodu – koťat.

datum a čas 4. sezóny v Yellowstone

Proud Zbrusu nová příchuť třešně Na Netflixu

8

'Židle'

CHAIR_106_Unit_00395R-změna velikosti

Foto: ELIZA MORSE/NETFLIX

DATUM PREMIÉRY: 20. srpna

OBSAZENÍ: Sandra Oh, Holland Taylor, Jay Duplass, David Morse, Bob Balaban

HODNOCENÍ: TV-MA

POPIS:
V seriálu, který spoluvytvořila Amanda Peet, Oh hraje Dr. Ji-Yoon Kim, první ženu a osobu s jinou barvou pleti, která vedla katedru angličtiny na Pembroke University. Ve své nové roli se bude muset vypořádat s náročnými profesory, napjatým rozpočtem a dalšími šílenými požadavky práce. A má to být komedie!

Proud Židle Na Netflixu

9

'clickbait'

Clickbait_106_FG_3359R-změna velikosti

Foto: S DVOROU NETFLIXU

DATUM PREMIÉRY: 25. srpna

OBSAZENÍ: Hrají: Zoe Kazan, Betty Gabriel, Adrian Grenier, Phoenix Raei, Abraham Lim, Jessie Collins

HODNOCENÍ:
TV-MA

POPIS:
Grenier hraje Nicka Brewera, manžela a otce, který je unesen a objevuje se v online videu, kde se přiznává k útokům na ženy a zemře, pokud video dosáhne 5 milionů zhlédnutí. Jeho sestra (Kazan) a manželka (Gabriel) se ho snaží najít, ale o Nickovi zjistí věci, které pravděpodobně nikdy nechtěl, aby se dozvěděli.

Proud Clickbait Na Netflixu

10

'Sparking Joy'

TJE_101_Unit_00650R-velikost

Foto: ADAM ROSE/NETFLIX

DATUM PREMIÉRY: 31. srpna

OBSAZENÍ: Marie Kondo

HODNOCENÍ:
TV-PG

POPIS:
V navazující sérii Kondo na Uklízení , odborník na organizace chodí do domácností a podniků a učí lidi, jak může organizace vnést do jejich životů emocionální proměny. Diváci se také setkají s Kondovou rodinou a navštíví její domov, aby viděli, jak uplatňuje své zásady ve svém vlastním životě. Určitě se dívejte ve své nejméně zaneřáděné místnosti, nebo ještě lépe... jen se na to dívejte v autě.

Proud Jiskřivá radost Na Netflixu