Video

5 nejdůležitějších momentů ve 4. sezóně „Yellowstone“, epizodě 2

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Letos v listopadu jsme vděční za mnoho věcí, ale právě teď jsme nejvíce vděční za epizody Yellowstone . Premiéra 4. sezóny cítil naléhavý a rychlý . Diváci měli sotva možnost vydechnout, tím méně naši milovaní Duttonové. Naštěstí v Epizodě 2 spolutvůrce/scenárista Taylor Sheridan a režisér Stephen Kay umožnili fanouškům, aby se vrátili do dramatu, což umožnilo vybudovat a posílit spojení mezi postavami (více scén Rip a Beth, prosím!) a zároveň splnit vysoké sázky. Fanoušci intrik, ironického humoru a kovbojských ismů od západní ságy očekávají.

Je čas rozebrat 5 nejdůležitějších momentů z epizody 2, které budou mít dopad na zbytek sezóny.kdo je hostitelem ohrožení tento týden

KAYCE BRÁNÍ JAMIEHO PŘED OBVINĚNÍMI BETH

Epizoda 2 začíná kontemplativní scénou mezi Johnem (Kevin Costner) a jeho nejmladším synem Kaycem (Luke Grimes). Namáčejí svá zlomená těla v horkých pramenech na svém pozemku, užívají si společně chvíli klidu a povídají si. Když John sdělí Kayce, že Beth (Kelly Reilly) věří černé ovci Jamie ( Wes Bentley ), aby byla zodpovědná za útoky proti rodině, Kayce rychle a zamyšleně nesouhlasí.Síť Paramount

Kayce poukazuje na to, že milice, která provedla útoky, by nikdy nefungovala pro někoho, jako je Jamie, jehož politické ambice a povýšenost by jim neseděly. A co je nejdůležitější, Kayce Johnovi připomíná, že Jamie pronajal Yellowstonský pozemek společnosti Market Equities, aby postavila letiště vedle jejich luxusního lyžařského střediska, neprodal je. Kayce říká Johnovi, aby zatloukl svůj bod domů, udělal to, aby ranč udržel pohromadě, a udělal to pro tebe. Zabijáci neusilují o souhlas svých obětí.BETH'S FUCK YOU TO SCHWARTZ & MEYER

Poté, co byla ve 3. sezóně vyhozena Willou Hayesovou, když se Market Equities staly většinovými vlastníky Schwartz & Meyer a následně i celé půdy na severní straně Yellowstonu, Beth se konečně dostane ke střetnutí tváří v tvář s bývalým mentorem Bobem. Schwartz (Michael Nouri) a jeho lokaj Steven (Brad Schmidt) v luxusním baru.

Síť ParamountKdyž si objedná dvojitý Titos se třemi olivami – nápoj, jak říká Beth, by se neměl zaměňovat s martini, protože martini si užívají s přáteli… a to nejsou moji přátelé – stanoví zákon, když se o ní Steven labilně snaží mluvit. odstupného. Poté, co na Stevena hodila svůj drink, Beth varuje Boba, aby odešel, než ti vezmu všechno, co kurva máš. Když se chlubí vlastnictvím země kolem Yellowstonu, Beth ho samolibě opraví, ty jsi spoluvlastníkem země, Bobe. Musíte číst drobným písmem.

noel fielding britský upéct

PŘEDSTAVUJEME CAROLINE WARNER

Představena jako konstanta, které se přizpůsobuje váš čas, CEO Market Equities Caroline Warner (hraje Jacki Weaver, ne Sally Struthers ) je síla, se kterou je třeba počítat. Její první test přichází, když jsou na vykopaném místě rozvoje Market Equities nalezeny kosti a relikvie, což Thomasu Rainwaterovi (Gil Birmingham) umožňuje podat příkaz k zastavení a zastavení stavby, zatímco komise Native Heritage Commission a archeologický tým provedou vyšetřování.

Síť Paramount

nbc to jsme my streamování

Po setkání s Rainwater na místě mu Warner učiní nabídku, kterou je těžké odmítnout: Market Equities bude financovat stavbu nejnovějšího kasina Nation, pokud bude mít společnost vliv na to, co Rainwater postaví, takže se bude starat také o jejich budoucí lyžařské středisko. patrony. Partnerství mezi Warner a Rainwater by mohlo znamenat konec Yellowstonu.

PREAMBULE K SPINOFFU ŽLUTÉHO KAMENE, 6666

Poté, co náš oblíbený ranchový pomocník Jimmy (Jefferson White) zradil Johnovu (Kevin Costner) důvěru (poté, co zaplatil všechny své účty za lékařskou péči!) tím, že se nechal shodit z dalšího broncu a částečně ochrnul, fanoušci věděli, že se blíží zúčtování. A stalo se. Zatímco John Jimmyho neopustil – koneckonců nosí značku – posílá ho pryč, aby z něj udělal kovboje.

Síť Paramount

Jimmy pojede s trenérem koní Travisem Wheatleym (hraje ho sám Sheridan) a jeho týmem zpět na svůj slavný Four Sixes Ranch v Texasu. Toto bude také umístění dalšího Yellowstone vedlejší série, 6666 .

VÍTEJTE NA RANČI, CARTERE

No, vypadá to, že Carter (Finn Little) si vydělá místo na ranči! Šerif přivede Cartera k Beth poté, co ho přistihl, jak se snaží vykrást obchod pomocí šroubováku, a Beth si uvědomí, že Yellowstone je jediné místo, které mu může pomoci. I když je ochotná ho přijmout, ví, že Rip (Cole Hauser) bude tvrdší prodej, a chlapec, měla pravdu.

tampa bay bucs živý přenos zdarma

Síť Paramount

Poté, co Carter a Rip zamíří na velmi osudnou jízdu autem zpět do města, Rip trochu změkne, okouzlen Carterovým moxíkem a zjištěním, že Carter je předurčen do vězení, pokud je ponechán svému osudu. V aktu laskavosti inspirovaném Bethinou touhou mít vlastní rodinu umožní Carterovi, aby se na zkoušku stal stájníkem na ranči. Podívejme se, jak se mu to hodí.

Kam streamovat Yellowstone