Video

„90denní snoubenec: Život single“: Datum premiéry, Váš průvodce páry a další

Jaký Film Vidět?
 

Připoutejte se, protože discovery+ nabízí svým předplatitelům jednu divokou jízdu. Tento týden má premiéru zcela nová sezóna 90denní snoubenec: svobodný život .

Ty víš jak 90denní snoubenec má být o lásce, která překonává kulturní očekávání a komplikované vízové ​​systémy? Jo, tahle spinoff série je o tom, když to nefunguje. Tito absolventi byli již dříve spáleni láskou a vízovým procesem K-1 a jsou připraveni vrátit se zpět do hry. Zajímá vás, jak se můžete dívat? Zde je vše, o čem potřebujete vědět 90denní snoubenec: svobodný život Série 2.Co dělá den 90denní snoubenec: svobodný život Sezóna 2 No tak?

Váš víkend byl mnohem dramatičtější. To proto, že sezóna 2 Single Life premiéra tento pátek 12. listopadu. A ano, Debbie samozřejmě bude u toho.Kolik epizod 90denní snoubenec: svobodný život jsou tam?

Dohromady tam bylo 27 epizod v první sezóně této spinoff série. Všechna roční období 90denní snoubenec a jeho vedlejší produkty mají obvykle stejný formát. To znamená, že můžeme pravděpodobně očekávat, že v sezóně 2 bude 27 epizod. Pravděpodobně budete mít více než 50 hodin tohoto konkrétního spinoffu. Díky, The Learning Channel.

Kde mohu sledovat 90denní snoubenec: svobodný život ?

Bohužel je jen jeden způsob, jak se dívat. Protože Single Life je exkluzivitou discovery+, nebude k dispozici na samotném TLC. Takže pokud máte kabel nebo živou televizi hubený balíček, škoda. Budete se muset zaregistrovat do discovery+.Zde přichází na řadu dobrá zpráva. Získat předplatné discovery+ je docela snadné a cenově dostupné. Plány začínají na 4,99 $ měsíčně. Ale pokud chcete plán bez reklam, bude vás to stát 6,99 $ měsíčně. To je dobrá nabídka pro téměř každou epizodu tohoto megaverše pro reality TV.

kdo je v 90denní snoubenec: svobodný život Série 2?

Jsme tak rádi, že jste se zeptali, zejména proto, že tato sezóna bude znamenat velký obrat. Poprvé v 90 den historie se spojí dva single z různých neúspěšných vztahů a budou létat jiskry. Kdo jsou tedy naši soupeři?První na řadě je Před 90 dny hvězda Stephanie Matto, která ukončila věci se svou přítelkyní Erikou Owensovou v roce 2020. Připojí se k ní další Před 90. dnem V hlavních rolích Jesse Meester, který chodil s Darcey Silvou v sezónách 1 a 2, a Jeniffer Tarazona, která chodila s Timem Malcomem v sezóně 3. 90denní snoubenec a Happy Ever After? hvězda Syngin Colchester se také objeví v této nové sezóně. Série a její spinoff zachycovaly dvouleté skalnaté manželství Colchestera s Taniou Maduro.

A pak tu máme naše velké jméno alum. Hvězda z 90denní snoubenec Sezóna 7 a 8 také Happy Ever After? Sezóna 6 Natalie Mordovtseva je zpět. Tentokrát nemá v závěsu Mikea Youngquista. Další je Big Ed Brown, který se objevil Před 90 dny Sezóna 4 a první sezóna Single Life . Pak je tu Debbie Johnsonová. Ano, 90 den obyčejná Coltova máma onemocněla tím, že je na vedlejší koleji a hledá svůj vlastní milostný život. Věci začínají být zajímavé.

Hodinky 90denní snoubenec: svobodný život na objevení+