Jiný

Americký hororový příběh 10. sezóna: Datum premiéry, obsazení, téma, další

Jaký Film Vidět?
 

Sezóna 10 amerického hororového příběhu nám dala první pohled na Macaulaye Culkina

„Americké hororové příběhy“ na FX: Vše, co je třeba vědět

Nejlepší pořady na Hulu právě teď, aktualizováno v květnu 2021

Dostatek vracejících se členů obsazení, abyste byli nadšení, a nový, který vzbudí váš zájem. Pro vracející se posádku se v sezóně 10 objeví Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross a Finn Wittrock. Přečetli jste to správně. Vaši oblíbenci Sarah Paulson a Evan Peters se vracejí, aby křičeli a dumali. V nadcházející sezóně budou hrát také noví členové obsazení Spencer Novich, modelka Kaia Gerber a Macaulay Culkin. Ale Culkin je ten, kterého budete chtít sledovat.

Podle Murphyho bylo odhalení, že Culkinova postava bude mít bláznivý, erotický sex s Kathy Batesovou, což vedlo k tomu, že herec řekl ano. Řekl jsem mu, že má bláznivý, erotický sex s Kathy Batesovou a dělá jiné věci. A odmlčel se a řekl: „To zní jako role, kterou jsem se narodil, abych mohl hrát.“ Takže se přihlásil hned a tam, Murphy řekl E! Online . Vypadá to, že dva ze tří bratrů Culkinových mají něco pro starší ženy.Kdy bude americký hororový příběh Premiéra sezóny 10?

Aktualizace: Stále nevíme přesné datum premiéry americký hororový příběh Sezóna 10, ale víme, kdy to skončí. V květnu FX hlava John Landgraf odhalena že Double Feature Poslední epizoda bude mít premiéru na Halloween. Na základě toho a za předpokladu, že si tato sezóna nebude dělat žádné přestávky, je pravděpodobné, že sezóna 10 bude mít premiéru koncem srpna.Díky herci a AHS „Oblíbená šílená matka Lily Rabe „Víme, že natáčení začalo 2. prosince. Víme také, že studia 20th Century Studios podali dokumentaci k filmu Pilgrim v lednu letošního roku s plány natáčet od 1. února do 6. března. Pokud k natáčení dochází právě teď, je možné, že brzy uvidíme novou sezónu: obvykle AHS bude ve výrobě a současně bude vydávat epizody. Ale vzhledem ke zpožděním COVID je bezpečnější říci, že to můžeme očekávat americký hororový příběh 10. sezóna má premiéru někdy v polovině až konce roku 2021, nejdříve.

Kam streamovat americký hororový příběh