Video

Živý přenos American Music Awards 2021: Čas, kanál, Jak sledovat AMAs 2021 živě

Jaký Film Vidět?
 

Cardi B živě z Microsoft Theatre v Los Angeles hostí American Music Awards 2021!

Kdo je připraven na nejžhavější hudební večer? Řada vašich oblíbených umělců se má objevit na letošních American Music Awards s řadou představení, která musíte vidět a která odstřelí střechu Microsoft Theatre. BTS a Megan Thee Stallion vystoupí Butter, Olivia Rodrigo debutuje na AMA a Silk Sonic, Diplo, Måneskin, Mickey Guyton, Tyler, the Creator, Jason Aldean, Carrie Underwood a mnozí další jsou naplánováni na rock and roll. Olivia Rodrigo vede cestu s celkovým počtem sedmi nominací, následuje The Weeknd s 6 a Bad Bunny, Doja Cat a GIVĒON s pěti nominacemi za každý. Kompletní seznam nominovaných lze nalézt na webových stránkách AMAs .V kolik dnes večer začínají American Music Awards? Budou AMA 2021 na Hulu? Zde je návod, jak sledovat předávání American Music Awards 2021 živě online.AMERICAN MUSIC AWARDS 2021: ČAS/INFORMACE O KANÁLU:

AMA 2021 vysílá dnes večer (neděle 21. listopadu) od 8:00 do 23:00. ET na ABC.

netflix černý pátek 2019

JAK SLEDOVAT AMERICAN MUSIC AWARDS 2021 NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat AMA živě ABC.com nebo s aplikace ABC .INFORMACE ŽIVÉHO PŘENOSU AMERICAN MUSIC AWARDS 2021:

Americké hudební ceny 2021 můžete také sledovat živě s aktivním předplatným nadstandardní streamovací služby, která nabízí ABC, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , Sling TV , DIRECTV STREAM, nebo YouTube TV . Hulu + Live TV, YouTube TV a fuboTV nabízejí bezplatné zkušební verze pro způsobilé odběratele.

MŮŽU SLEDOVAT AMERICAN MUSIC AWARDS 2021 NAŽIVO NA HULU?

Ano! Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat show živě prostřednictvím živého přenosu Hulu ABC. Streamovací služba nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.BUDE AMERICAN MUSIC AWARDS 2021 BUDE NA HULU?

Ano! American Music Awards bude k dispozici pro streamování příští den na Hulu a ABC.com začátek pondělí 22. listopadu.

Sledujte AMA 2021 živě na fuboTV