Video

Živý přenos Bears vs. Vikings: Jak sledovat dnešní večerní fotbalový zápas v pondělí večer

Jaký Film Vidět?
 

Živě ze Soldier Field hostí Chicago Bears Minnesota Vikings Fotbal v pondělí večer!

Divizní rivalové se střetnou, když se Vikingové a Medvědi setkají v pondělí večer. Minnesota vstupuje do dnešního zápasu s extra odpočinkem – minulý týden porazila Steelers Fotbal ve čtvrtek večer — stejně jako sérii výher v jedné hře. Po sezóně nahoru a dolů jsou Vikings 6-7 a bojují se San Francisco 49ers, Washington Football Team, Philadelphia Eagles, Atlanta Falcons, New Orleans Saints a řadou dalších týmů o místo v play-off v NFC. Mohou Bears hrát spoiler, nebo Kirk Cousins ​​dovede Minnesotu k vítězství? Pojďme to zjistit.kdy začíná 4. sezóna objevování Star Treku

Zde je návod, jak sledovat živě Vikingy a medvědy Fotbal v pondělí večer.KTERÝ JE ČAS PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES V NOCI?

Dnešní večer (20. prosince) Fotbal v pondělí večer utkání začíná ve 20:15. ET na ESPN, ABC a ESPN+.

PONDĚLÍ NOC FOTBAL BEZPLATNÉ INFORMACE O ŽIVÉM STREAMU:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní večer Fotbal v pondělí večer hra živě dál ABC , Sledujte ESPN , aplikaci ABC nebo aplikace ESPN . Fotbal v pondělí večer je také k dispozici ke streamování zdarma na Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .BUDE ZAPNUTÝ MANINGCAST PEYTONA A ELI MANNINGOVÉ PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES VEČER?

Ani náhodou. Bohužel, Peyton a Eli mají tento týden volno.

KDY SE VRACÍ MANINGCAST PONDĚLÍ NOC FOTBAL ?

Manningcast se vrátí 3. ledna 2022, kdy Steelers během finále bojují s Browns Fotbal v pondělí večer hra sezóny. Poskytnou také komentář k pondělnímu nočnímu zápasu play-off Wild Card 17. ledna 2022.co se stalo Monice na Yellowstone

JAK SLEDOVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL BEZ KABELU:

Dnešní zápas můžete také sledovat živě s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí ESPN nebo ABC, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , DIRECTV STREAM, Sling TV , nebo YouTube TV . FuboTV, Hulu + Live TV a YouTube TV nabízejí bezplatné zkušební verze pro způsobilé odběratele.

Foto: Getty Images

MŮŽU SE DÍVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL ŽÍT NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat Fotbal v pondělí večer živě prostřednictvím živého přenosu Hulu ESPN. Služba nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Hodinky MNF na Hulu + Live TV