Jiný

BH90210: Tady je každý, kdo se oženil s IRL

Jaký Film Vidět?
 

Včera v noci, obsazení Beverly Hills, 90210 vrátil se na malou obrazovku se satirickým restartem BH90210 . Brian Austin Green, Gabrielle Carteris, Ian Ziering, Jason Priestley, Jennie Garth, Shannen Doherty a Tori Spelling se vrátili k zábavnému, nesmírně podivnému mixu faux-reality, beletrie a nostalgie, aby vykreslili přehnané verze sebe sama, což vedlo k nějaký zmatek.

První 90210 hvězdy hrají samy sebe, ale jejich manželé jsou zobrazováni herci. To vedlo k přívalu vyhledávání na Googlu, jako je Kdo je Jennie Garth ženatý? a za koho je Jason Priestley ženatý? a ten, který jednoduše říká Nick Lachey. Musíš milovat internet.Máte dotazy týkající se BH90210 obsazení a máme odpovědi. Tady je vše, co potřebujete vědět!KDO JE BRIAN AUSTIN ZELENÝ ŽENATÝ S IRL? KDO PLAY SHAY ON 90210 ?

V reálném životě je bývalý, současný i budoucí David Silver ženatý s herečkou Megan Fox. Podobně jako Greenova manželka na obrazovce Shay, Fox je známá hvězda, která se objevuje ve filmech jako Transformátory , Želvy Ninja , a Tělo Jennifer.

Na BH90210 , Shay je zobrazen herečka / hostitel La La Anthony ( Síla, přemýšlejte jako muž, tuto hru mohou hrát dva ), který je v zábavném duchu ženatý s (nyní již bývalou) hvězdou NBA Carmelo Anthony.Můžete sledovat La La Anthony dále Instagram a / nebo Cvrlikání .

KDO JE JASON PRIESTLEY MANŽELSTVÍ? KDO HRAJE JASONA PRIESTELNĚ SE ŽENOU 90210 ?

V seriálu je Priestleyho manželka Camille zobrazena herečkou / bývalou TRL hostitelka Vanessa Lachey. V dalším zábavném zvratu je Vanessa vdaná za bývalého člena 98 stupňů Nicka Lacheye, kterého poznáte z jeho vysoce postaveného manželství s Jessicou Simpsonovou nebo bizarní portréty Jeden kopec stromu .Ve skutečném životě je Priestley ženatý vizážistka / instruktorka spinningu Naomi Lowde . Pár má spolu dvě děti.

KDO PLAYS TORI SPELLING'S MANŽEL 90210 ? S KTERÝM SE TORI SPELLING VÁZÁ?

Nejdříve nejdříve: Tori Spelling napsala autobiografii s názvem Stori Telling. Miluji to.

Spelling je ženatý s hercem Deanem McDermottem, kterého osobně znám Santa Baby 2: Christmas Možná , film, který jsem byl v podstatě nucen sledovat proti své vůli. Podle obou Wikipedia a moje spolupracovnice Karen , Spelling a McDermott se seznámili při natáčení filmu Celoživotní Mysl nad vraždou (miluj to taky) a začali podvádět své manželky tu noc, kdy se setkali. Nemiluješ kopanec do hlavy?

Podobně jako Spellingova postava BH90210 , Tori a Dean hráli v několika reality show spolu.

Na BH90210 , Spellingův manžel je zobrazen Ivanem Sergejem, kterého si osobně pamatuji jako titulární Jill od špatně přijatých 1999 WB drama Jack & Jill . Amanda Peet ztvárnila Jacka, jsem si na 90% jistá, že Jaime Pressly hrál nějakou tanečnici a byl tam také Simon Rex. Bylo to ne Zoe, Duncan, Jack a Jane , ale práci to zvládlo.

Sergei se také objevil v Opak sexu , Přes Jordán , a Rozchod . Pokud hledáte zábavnou čtvrteční odpolední aktivitu, můžete sledovat Sergeje na Twitteru .

KDO JE MANŽEL GABRIELLE CARTERIS? KDO JE Barmanem 90210 ?

IRL: Gabrielle Carteris je vdaná za makléře Charlese Isaacse od roku 1992. Pár má dvě dcery.

Na výstavě: Barmana, který políbí Gabrielle, hraje kanadská herečka Ali Liebert, o níž se můžete dozvědět více IMDB a Instagram .

S KTERÝM SE ŽENÁ JENNIE GARTH? ZA KOLIK ČASŮ BYL SVATÝ JENNIE GARTH?

Jeden z opakujících se vtipů od pilota BH90210 se točí kolem milostného života Jennie Garth. Ve skutečnosti byl Garth ženatý třikrát.

Herečka byla vdaná herec Dave Abrams od roku 2015 a byl dříve zapojen do Petera Facinelliho ( Soumrak , Sestra Jackie ), který shodou okolností hrál v seriálu FOX Fastlane s Garthovým bývalým 90210 costar Tiffani Thiessen.

S kým se IAN ZIERING oženil? KDO HRAJE IAN ZIERINGOVOU ŽENU 90210 ?

https://www.instagram.com/p/B04rKCWFZ-v/

Proud BH90210 hvězda a známý nadšenec žraloků Ian Ziering je v současné době ženatý s Erin Kristine Ludwig (aka Erin Ziering). Erin, bývalá zdravotní sestra, spoluzakládala Tisícileté mamy a web s názvem Doma se Zierings . The Sekce O mně z webu je zatraceně rozkošný:

Ahoj, jsem Erin. Manželka Iana Zieringa a matka dívek Zieringových, Mia a Penna! V roce 2009 jsem se přestěhoval do Los Angeles v Kalifornii jako zdravotní sestra a krátce poté jsem se setkal s Ianem. Ian navrhl pouhé 3 měsíce poté, co jsme se potkali a v květnu 2010 jsme se vzali. 25. dubna 2011 se narodila Mia a já jsem věnovala svůj čas mamince na plný úvazek. V mateřství jsem našel opravdovou vášeň a lásku ke sdílení o našem životě a nápadech. Naším cílem je inspirovat rodiny pozitivním rodinným životem, cestováním a dobrodružstvím.

Na BH90210 , Ianova manželka Stacey je zobrazena herečka Jenna Rosenow .

SOUVISEJÍCÍ: Reboot „Beverly Hills 90210“ je Nostalgií naplněná horská dráha chaosu

Kam streamovat BH90210