Video

Živý přenos Canelo vs. Plant: Čas, karta boje, cena, jak sledovat živě Canelo Alvarez vs. Caleb Plant

Jaký Film Vidět?
 

Živě z MGM Grand Garden Arena v Paradise, Nevada, Canelo Álvarez bojuje s Caleb Plant živě na základě pay-per-view !

streamují se nové filmy

Sobota je rozhodně bojová noc. Nejen, že se UFC 268 odehrává v Madison Square Garden, ale zápas Canelo/Plant se odehraje živě pod jasnými světly Las Vegas! The Boxer č. 1 libra za libru na světě , Alvarez (56-1-2), se pokusí stát se nesporným mistrem světa, když se utká s neporaženým bojovníkem Calebom Plantem (21-0) v horlivě očekávaném sjednocovacím souboji v super střední váze. Tento střet boxerských titánů je prvním nesporným čtyřpásmovým šampionátem v super střední váze v historii. Který soutěžící opustí boj zahalený ve zlatě? Chystáme se to zjistit.V kolik hodin začíná souboj Canelo Alvarez vs. Caleb Plant? Jak můžete sledovat Canelo vs. Plant živě online? Zde je vše, co potřebujete vědět.KDY SE BOJUJE ROSTLINA CANELO ALVAREZ VS CALEB?

Dnes večer! Zápas Canelo/Plant je naplánován na sobotu 6. listopadu 2021.

KDY ZAČÍNÁ BOJ CANELO VS ROSTLINA?

Událost s platbou za zhlédnutí začíná ve 21:00. ET. I když přesný čas začátku hlavního turnaje není znám, před Canelo vs. Plant se odehrají tři souboje podkarty.KARTA BOJE CANELO VS ROSTLINA :

  • Andre Dirrell vs. Marcos Hernandez
  • Rey Vargas vs. Leonardo Baez
  • Elvis Rodriguez vs. Juan Pablo Romero

JAK SLEDOVAT ROSTLINU CANELO ALVAREZ VS CALEB NAŽIVO:

Dnešní zápas je možné zakoupit za 79,99 $ na Showtime PPV . Showtime vám umožňuje koupit si platbu za zhlédnutí online a streamovat živě z Aplikace Showtime na všech podporovaných zařízeních (Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Showtime.com, mobil a další).

Fanoušci boxu mohou také kupte si boj za 79,99 $ prostřednictvím Sling TV a přímý přenos události na Sling.com nebo v aplikaci Sling TV. Pokud si akci zakoupíte na Slingu, získáte měsíc zdarma Sling Orange, Sling Blue nebo Best of Spanish.CANELO VS PLANT LIVE STREAM MOŽNOSTI:

Událost je také k dispozici na objednání s platbou za zhlédnutí prostřednictvím různých poskytovatelů kabelových služeb, včetně Xfinity , Optimální , Spektrum , Jídlo , a více .

JE PLANT FIGHT CANELO ALVAREZ VS CALEB DOSTUPNÝ NA ESPN+ NEBO HULU?

Ani náhodou. Boj je bohužel dostupný pouze přes výše zmíněné služby.

Objednejte si Canelo vs. Plant na Sling TV