Video

Živý přenos Cardinals vs. Rams: Jak sledovat dnešní večerní fotbalový zápas v pondělí večer

Jaký Film Vidět?
 

Živě ze State Farm Stadium v ​​Glendale hostí Arizona Cardinals Los Angeles Rams Fotbal v pondělí večer !

Jde o zápas NFC West, kdy se Cardinals (10-2) a Rams (8-4) střetnou v tomto hlavním zápase, který musíte vidět. NFC West je v plamenech. Oba 49ers (7-6) a Seahawks (5-8) zvítězili ve 14. týdnu a Cards and Rams vstupují do dnešního zápasu na vítězných sériích. Po prohře 34:10 s Panthers vyhrála Arizona dvakrát v řadě (nad Seahawks a Bears), zatímco Rams zničili Jaguars v týdnu 13. Bohužel, populární Manningcast Peyton a Eli Manning dnes večer nebude, ale duo se vrátí na týden 17 Fotbal v pondělí večer finále 3. ledna (více níže).Zde je návod, jak sledovat živě Cardinals a Rams Fotbal v pondělí večer.KTERÝ JE ČAS PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES V NOCI?

Dnešní večer (13. prosince) Fotbal v pondělí večer utkání začíná ve 20:15. ET na ESPN, ABC a ESPN+.

PONDĚLÍ NOC FOTBAL BEZPLATNÉ INFORMACE O ŽIVÉM STREAMU:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní večer Fotbal v pondělí večer hra živě dál ABC , Sledujte ESPN , aplikaci ABC nebo aplikace ESPN . Fotbal v pondělí večer je také k dispozici ke streamování zdarma na Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .BUDE ZAPNUTÝ MANINGCAST PEYTONA A ELI MANNINGOVÉ PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES VEČER?

Ani náhodou. Bohužel, Peyton a Eli mají tento týden volno.

KDY SE VRACÍ MANINGCAST PONDĚLÍ NOC FOTBAL ?

Manningcast se vrátí 3. ledna 2022, kdy Steelers bojují s Browns ve finále Fotbal v pondělí večer hra sezóny. Poskytnou také komentář k pondělnímu nočnímu zápasu play-off Wild Card 17. ledna 2022.JAK SLEDOVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL BEZ KABELU:

Dnešní zápas můžete také sledovat živě s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí ESPN nebo ABC, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , DIRECTV STREAM, Sling TV , nebo YouTube TV . FuboTV, Hulu + Live TV a YouTube TV nabízejí bezplatné zkušební verze pro způsobilé odběratele.

Foto: Getty Images

MŮŽU SE DÍVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL ŽÍT NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat Fotbal v pondělí večer živě prostřednictvím živého přenosu Hulu ESPN. Služba nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Hodinky MNF živě na fuboTV