Jiný

Živý přenos Chargers vs. Raiders: Jak sledovat živě „pondělní noční fotbal“.

Jaký Film Vidět?
 

Živě ze stadionu SoFi hostí Los Angeles Chargers (2-1) Las Vegas Raiders (3-0) na Fotbal v pondělí večer !

Jak Chargers, tak Raider jsou prostě en fuego. Po vítězství v týdnu 1 nad fotbalovým týmem Washingtonu ztratil Justin Herbert a jeho lamač srdcí ve prospěch Dallas Cowboys, než se odrazili a ve třetím týdnu naštvali Kansas City Chiefs. S Herbertem ve středu vypadá budoucnost pro Bolts jasně. Raiders mají také co slavit. Derek Carr dovedl Las Vegas k vítězstvím nad Baltimore Ravens, Pittsburgh Steelers a Miami Dolphins a zahájil sezónu za stavu 3:0. Zůstanou Raiders neporaženi, nebo se Chargers zlepší na 3-1? Je to bitva těžkých vah AFC West, když se Chargers a Raiders v pondělí večer srazí.V kolik hodin se dnes večer hraje hra Chargers/Raiders? Jak se můžeš dívat Fotbal v pondělí večer žít online? Zde je vše, co potřebujete vědět.KTERÝ JE ČAS PONDĚLÍ NOC FOTBAL DNES V NOCI?

Dnešní večer Fotbal v pondělí večer utkání začíná ve 20:15. ET na ESPN a ESPN2. Speciální vysílání Peyton a Eli Manning bohužel nebude dostupné na ESPN2. Bratři Manningové se nevrátí do zápasu Saints/Seahawks v týdnu 7 (25. října).

JAK SLEDOVAT PONDĚLÍ NOC FOTBAL ŽÍT:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní večer Fotbal v pondělí večer hra živě dál Sledujte ESPN nebo aplikace ESPN . Fotbal v pondělí večer je také k dispozici ke streamování zdarma na Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .PONDĚLÍ NOC FOTBAL MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU:

Hru Chargers/Raiders můžete také sledovat živě s aktivním předplatným nadstandardní streamovací služby, která nabízí ESPN, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , DIRECTV STREAM, Sling TV nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.

Pokud ukončíte včerejší zápas dříve a nestihnete ho, Peyton a Eli Manning mají příští tři týdny volno. Na ESPN2 se vrátí až v 7. týdnu. pic.twitter.com/ewgQxl7ALX- Jimmy Traina (@JimmyTraina) 28. září 2021

JE PONDĚLÍ NOC FOTBAL NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledovat Fotbal v pondělí večer živě prostřednictvím živého přenosu Hulu ESPN. Streamovací služba nabízí nejen sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale po omezenou dobu můžete ušetřit 10 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců .

PONDĚLÍ NOC FOTBAL PROGRAM 2021:

RFCB nedávno zveřejnila článek podrobně popisující celý rok 2021 MNF plán .

Hodinky MNF na Hulu + Live TV

se dexter vrací v roce 2018