„Cobra Kai“ sezóna 5: Zachytili jste Stingray’s Pitch-Perfect AEW/Chris Jericho Reference?

Jaký Film Vidět?
 

Na nové sezóně je toho hodně co milovat kobra kai , ale jedním z nejzábavnějších aspektů nové sezóny je návrat muže, mýtu, legendy: Stingray. Hrané s přívětivou sebejistotou divadelním dynamem Paul Walter Hauser , bývalý šašek Cobra Kai se vrátil v epizodě 5 (“Extreme Measures”) ze svého působení v nemocnici poté, co pomohl ďábelskému, a přesto charismatickému Terrymu Silverovi obvinit Johna Kreese za jeho brutální útok.Související: „Extreme Measures“ je tak neuvěřitelná půlhodina televizního vysílání, že Stingrayův vzhled není ani tím nejpřekvapivějším. návrat epizody .Zdá se, že Stingray vždy vytěžil maximum ze svých příliš krátkých vystoupení v show (jeho malý rejnok šourat po schodech ve finále sezóny je opravdovým polibkem šéfkuchaře) a jeho angažmá v 5. sezóně není jiné. Jedním z našich oblíbených popkulturních velikonočních vajíček sezóny je Stingrayův záludný odkaz na All Elite Wrestling.Hauser je zapřisáhlý fanoušek profesionálního wrestlingu , dokonce i přidáním několika referencí AEW do Queenpins , komedie z roku 2021, ve které se objevil po boku Kristen Bell, Kirby Howell-Baptiste a Vince Vaughna. Hauser na to byl znovu Cobra Kai. V epizodě 5 Daniel a Chozen, dva dospělí muži, kteří jednou bojovali na život a na smrt jako teenageři, zatímco tomu přihlížela skupina zdravých dospělých , sledují Stingrayovo nové místo. Toto je normální chování v kobra kai mimochodem vesmír. Když Stingray zastaví, přesto v Johnnyho starém autě zpívá píseň, kterou dál hraje, zatímco tančí do svého nóbl nového padu.

Ta písnička je náhodou Populární ústřední melodie Chrise Jericha AEW „Judas“ (melodie v podání heavymetalové skupiny Fozzy z Jericha).Netflix

Jak přesně k tomuto nečekanému mezižánrovému týmu došlo? Ukázalo se, že za muzikál Chrise Jericha vděčíme Paulu Walteru Hauserovi kobra kai debut.

'To byl Paul,' kobra kai spolutvůrci Jon Hurwitz, Josh Heald a Hayden Schlossberg řekli u během nedávného rozhovoru. 'Je to tak legrační, protože jsme na natáčení a máme na hlavě naše produkční klobouky a on zpívá tuto píseň, což znamená, že pokud si ji ponecháme, jsou s ní spojené náklady. Takže jsme měli verzi, kde píseň nezpíval, a také jsme to natočili. Ale prostě jsme si mysleli, že to funguje tak dobře... dramaticky, líbí se nám ten dotek na postavě. Tak jsme si přisedli a zaplatili trochu peněz.'Hauser nejenže přidal píseň, ale také pomohl týmu kobra kai získat slevu na melodii. To je prostě klasický Stingray.

Pátá sezóna kobra kai nyní streamuje na Netflixu.