Určená rekapitulace přeživších: Co se stalo v sezóně 2?

Jaký Film Vidět?
 

Čekání skončilo, přeživší! Politický thriller vedený Kieferem Sutherlandem Určený Survivor je zpět v akci po příliš dlouhé nepřítomnosti. Neobvyklé zrušení show ABC a záchrana Netflixem zpozdily vydání sezóny 3 od loňského podzimu až dodnes. Ale koho zajímá přestávka? Je tu nová sezóna Určený Survivor právě teď a mezi epizodami není týdenní čekání!Ale protože od finále sezóny 2 uplynulo tolik času a od té doby Určený Survivor splétá složitou síť událostí, zjistíme, že je rychlá rekapitulace v pořádku. Pokud zjistíte, že se snažíte vzpomenout, kde jsme nechali prezidenta Kirkmana a jeho zaměstnance, jsme tu, abychom vás dostali do tempa. Poté, co získáte tento rychlokurz Určený Survivor Sezóna 2, budete připraveni zvládnout zvraty sezóny 3, nyní na Netflixu.Co se stalo na konci roku Určený Survivor Série 2?

Pro prezidenta Kirkmana (Sutherland) to byla drsná sezóna. Po smrti jeho manželky Alex (Natascha McElhone, která přehlídku opustila, aby si zahrála v krátkém dramatu astronautů Hulu) První ), Kirkman se musel vypořádat s celou řadou intrik a dotazů, které hrozily, že ho postaví tváří v tvář obžalobě. Speciální prokurátor Ethan West (Michael J. Fox) zjistil spoustu špíny na blízké spolupracovnici prezidenta Kirkmana Hannah Wellsové (Maggie Q) a generální prokurátor (Bruce Davison) byl blízko ke sražení kladiva. To přišlo ve strašlivé době (jako by někdy byla vhodná doba pro obvinění ze zločinů), protože nezávislý Kirkman byl nucen volit mezi politickými stranami, aby usiloval o znovuzvolení.Foto: Netflix

Aby byla špatná situace ještě horší, americké území Taurasi (což není skutečné, neobtěžujte se hledat hotely) hlasovalo pro nezávislost a pak udeřila vlna tsunami - s Kirkmanovým tiskovým tajemníkem Sethem Wrightem (Kal Penn) a politickým ředitelem Lyorem Boonem (Paulo Costanzo) na ostrově! Kirkman vytáhl všechny zastávky, aby nechal poslat pomocníka do Taurasi, překročil politické hranice a šlápl na všechny prsty, aby zachránil lidi v nouzi. Na kongresu mu to nezískalo žádné nové fanoušky, ale zachránilo to spoustu životů.Tehdy prezident Kirkman učinil své velké oznámení: uchází se o znovuzvolení a zůstává nezávislý, aby mohl jednat v nejlepším zájmu amerického lidu, aniž by byl tlačen a tažen kteroukoli politickou stranou. A dost vtipně k tomuto rozhodnutí dospěl díky Ethanovi Westovi, který prezidentovi připustil, že každého, s kým ve Washingtonu komunikoval, je Kirkman jediným člověkem bez agendy. Úplně poslední záběr sezóny 2 spočíval v tom, že prezident telefonoval s generálním prokurátorem.

pavoučí muž 3 jed

Co se děje se zbytkem obsazení na konci roku? Určený Survivor Série 2?

Všichni jsou Kirkmanovým oznámením velmi překvapeni, to je jisté! Pokud jde o Kirkmanovu posádku, Aaron Shore (Adan Canto), Emily Rhodes (Italia Ricci) a Seth Wright jsou jediní hlavní, kteří se vracejí do sezóny 3. Když jsme naposledy viděli tři z nich, Shore a Rhodes byli v DC Wright byl stále na Taurasi s Boonem. Emily, která se vzpamatovala ze střelné rány a také z několika kostkovaných rozhodnutí, se pokusila rezignovat na svou pozici zvláštního poradce, ale Kirkman si ani nenechal slova vyjít z úst.Foto: Netflix

Kirkmanova další agentka, tajná agentka Hannah Wells, se vydala na misi, aby zachránila agentku MI6 Rennettinu dceru Amy před vraždou nebezpečnou ruskou agentkou Valerií. Wells uspěla ve své misi, ale nelíbilo se jí, co odhalila na pohonu palce: záběry z setkání Emily a převzetí spisu od Valerie!

To je místo, kde jsme opustili obsazení před 3. sezónou, a už víme, že několik postav nedělá skok z ABC na Netflix. LaMonica Garrett, která hrála tajnou službu Mike Ritter, je venku. Vypadá to také, že Paulo Costanzo a Zoe McLellan také neprovedli střih, což znamená, že jsme možná viděli poslední z Boone a Kendra Daynes.

Mezi nové postavy této sezóny patří nový náčelník štábu, který hraje Anthony Edwards; Lauren Holly hraje jeho manželku. Julie White bude hrát Kirkmanovu vedoucí kampaně a Elena Tovar se přidá k obsazení jako ředitelka sociálního inovace v Bílém domě.

kolik sezón se projevuje

Máte to všechno? Můžete přejít do sezóny 3 ze dne Určený Survivor právě teď na Netflixu.

Proud Určený Survivor Sezóna 3 na Netflixu