Vysvětlení finále Fargo Season 4

Jaký Film Vidět?
 

Chvíli to opravdu vypadalo, jako by Loy měla vyjít na vrchol. Zbavil se své největší a nejvíce nepředvídatelné hrozby, bratří Faddy, a byl v pozici, kdy mohl rozdělit kontrolu nad Kansas City se svými zločinnými soupeři. Loy však zapomněl na jedno z nejdůležitějších pravidel přírody: vždy existuje větší ryba. Loy tím, že zapojil a pobýval na straně newyorských členů italského davu, možná eliminoval svého rivala v Kansas City, ale také se otevřel plné síle newyorské pracovní síly. Loy a jeho gang byli zbaveni velké části své síly a varováni. Až se příště pokusí dosáhnout více, přivítá je plná multiměstská síla italského davu. Místo toho, aby byla Loy velkou rybou v malém rybníku, byla malou rybkou v oceánu.sledovat ve čtvrtek večer fotbal zdarma

Ale dlouho neplaval. Poté, co se sešel se svým synem, byla Loy zavražděna Zelmare Roulette (Karen Aldridge). Proč? Byla to všechno pomsta za to, že Loy prodala své místo policajtům, rozhodnutí, které vedlo k smrti Swanee (Kelsey Asbille). Zelmare podřízl Loymu hrdlo a nechal ho krvácet, zatímco svému synovi řekl, aby to nikomu neřekl.Kdo vyhrál válku?

Více na:

Mezi Faddas a Cannons, Faddas vyšel na vrcholu. Ale to, co tento boj skutečně zvítězilo, byla narůstající korporátní expanze trestné činnosti. Díky posílení rodiny Fadda z New Yorku se tento boj v Kansas City proměnil z bitvy mezi dvěma rodinami na gang na národní úrovni. Ale díky jednomu dítěti existuje šance na neočekávané spasení.Je Satchel Cannon opravdu Mike Milligan?

Určitě je. Na konci Fargo Sezóna 4 Satchel se konečně sešel se svou rodinou. To štěstí však netrvalo dlouho. Poté, co Zelmare zavraždil Loy, se seriál rozřezal na Mika Milligana (Bokeem Woodbine) jezdícího v zadní části auta. To znamená, že část této jízdy autem strávil přemýšlením o smrti svého otce a výměně syna. Není známo, zda se Mike Milligan právně jmenuje Satchel nebo je zástěrkou jeho trestné činnosti. Ať tak či onak, víme, že vzdává poctu jedinému nemístnému muži, který k němu byl laskavý během nejtěžší části svého dětství.

Ale vraťme se k té spáse. Pokud si pamatujete, Mike Milligan byl zabiják z Kansas City, který byl vyslán, aby jednal s kriminální rodinou Gerhardtovou. Spolu s Joe Bulem se pokusili transformovat kriminální říši na středozápadě a přeměnit ji ze série nesouvislých kriminálních rodin na jednotnou frontu, podobně jako Wal-Mart přemohl malé město, místní obchody. Takže i když byl Loy zničen kriminálním syndikátem posedlým expanzí zaměřenou na společnost, jeho syn přišel do čela stejné věci, která ho pohřbila. To je pokrok ... že?Kam streamovat Fargo