Jiný

Od O-Faces po Orgies, aplauding the Sneaky Sexiness Of ‘The Last Tycoon’ |

Jaký Film Vidět?
 

Kam streamovat:

Poslední magnát

Běží na Reelgood

Už jste se dopřáli Poslední magnát dosud? Nechali jste se ztratit ve snové romantice a vzrušujících filmových obchodních rozhovorech a milostných trojúhelnících na každém kroku? Dobře, dobře, pojďme si promluvit o jemné, záludné sexi pulzující během celé show. Pokud jste nedokončili 1. sezónu, dejte si pozor, před vámi jsou spoilery!

I když je román hvězdou tohoto období z třicátých let 20. století o hollywoodském filmovém studiu, převzato z posledního díla F. Scotta Fitzgeralda, pohlaví přehlídky není vždy tak zjevné. Ale je to tam. Celá show je zalitá nejen aktem sexu nebo sexuálním napětím, ale také politikou sexu. Podle hodinového dramatu byla sexuální politika měnou, kterou studijní systém běžel za dne. Byl to způsob, jakým ženy a muži mezi sebou vyjednávali a zápasili o moc, a to je to, co diváky snadno udrží v investici do show.Jistě, je tu záblesk a půvab sexu zvýrazněný v pilotní epizodě, kdy Monroe (Matt Bomer) a Kathleen (Dominique McElligott) sdílejí romantický tanec a úzce šeptají, když se houpají sem a tam. Kathleen také brzy stanovila pravidla pro sex: na prvním rande by se nelíbala a požadovala, aby byla respektována jako dáma. To jen pohánělo doučování ze staré školy, které Monroe udržovala až do epizody 3, kdy spolu sdíleli docela horkou noc. A v tuto chvíli nebyli jediní, kdo zažívali potěšení. Způsob, jakým se show promítá do Celie (Lily Collins), která v současné době vystavuje svůj nejlepší O-obličej, když přemýšlí o zasněné Monroe, je docela svůdná. Je to nevinné i zajímavé a stále posouvá hranice toho, kolik sexu chce tato show prozkoumat.Poslední magnát skáče kolem sexuálního spektra, od sexuálně nabitých dotyků ramen a odřenin rukou a doutnajících pohledů, až po flirtování Celie a Maxe (Mark O'Brien), až po vztah Monroe a Kathleen, který má své vlastní problémy, až po jeho minulost s Rose Brady (Rosemarie DeWitt) a až po krásnou Margo (Jennifer Beals), filmovou hvězdu, která klade své vlastní velmi odvážné požadavky. V tom, co se ukázalo být docela komediálním momentem, vzhledem k tomu, že vyvíjí veškerou svou sexuální moc nad svým režisérem, Margo požaduje, aby nepokročila na scénu, dokud jí její mužský šéf neukáže své genitálie. Je to komplikovaný, ale brilantní pohyb síly doprovázený mrknutím, a prosí o malé smíchy uprostřed jinak dramaticky dramatického představení.

Všichni se můžeme shodnout, že zrada není sexy, ale tajemství určitě jsou. V Rose přiznává, že nejen podváděla svého manžela, ale použila jej a jeho oblečení, aby signalizovala, kdy je připravena být hloupá, a přidáme ji na seznam žen, které využily svou sexualitu k tomu, aby pomocí muže dosáhly toho, co chtějí. stejně silný jako hlava filmového studia jako nevědomý komplic. Naštve ho, ale dívka musí dělat to, co musí. A ne že bychom měli trávit příliš mnoho času tím, že se cítíme špatně pro Pat Brady (Kelsey Grammer), protože je zaneprázdněn tím, že má v podstatě emocionální poměr s Margo, flirtuje a otevírá se jí a užívá si každou sekundu času, který spolu strávili, i když to bylo zaměřené na obchodní chatování.Je možné, že prostřednictvím Celie my jako diváci prozkoumáváme sexuální témata nejhlubší, od jejích zážitků z orgie, které otevírají oči, až po způsob, jakým ukazuje svůj růst, když odkládá svou dusivou zamilovanost na Monroe a povzbuzuje ho, aby něžně políbil Kathleen během focení , vše ve jménu získání nejlepšího záběru. Navzdory skutečnosti, že se její srdce rozpadá na pouhé nohy před nimi, slouží jako důležitá indikace toho, že pro Maxe roste skutečný cit pro dospělé, který nakonec nahradí její náklonnost k dospívání.

Od pocitů k jednoduchému blbnutí Poslední magnát je schopen představit obrázky a témata způsobem, který vůbec není pornografický, ale jednoduše přispívá k okouzlujícímu dojmu vyprávění. Malé okamžiky, uzamčení očí a připevnění náušnice, jsou stejně dráždivé, ne-li více, než krátké úplné čelní ženské výstřely. Zatímco je PG-13 v přírodě, způsob, jakým se na obrazovce zachází jak s láskou, tak s chtíčem, je zralostí, díky čemuž se příběh, který se odehrával před téměř stoletím, cítil stejně osvěžujícím jako dnes.Kde se dívat Poslední magnát