Fuller House Recap: Vše, co potřebujete vědět, vstup do závěrečných epizod

Jaký Film Vidět?
 

Může to být pravda? Je to opravdu konec rodinné ságy Fullerů? Zatím tomu tak je Fullerův dům Sezóna 5 brzy upustí od svých posledních epizod. Po více než čtyřech letech a pěti sezónách jsme pokračovali v dospělém obsazení Plný dům jak žili, smáli se, milovali a předávali pochodeň mladší generaci divných podivínů. Byla to jízda, opravdová Trollercoaster a je téměř čas ji opustit.Naposledy jsme viděli partu Fuller / Tanner / Gibbler již v prosinci, kdy Netflix vydal první polovinu sezóny 5. Nyní, když je zadní polovina sezóny 5 na pokraji pádu, možná budete potřebovat aktualizaci. Samozřejmě doporučujeme přehodnotit celou sezónu 5, než zasáhnou nové epizody. Proč ne? Budete se skvěle bavit! Ale pokud nemáte čas, zde je rekapitulace toho, kde jsme skončili, než se vrátíme do drážky s naší oblíbenou rodinou.Kde jsme odešli Fullerův dům Sezóna 5?

Pokud jste si mysleli tuto show, dost možná nejvíce další komedie na Netflixu, měla jít do svého posledního úseku epizod s čímkoli menším než vytí, mysleli jste si špatně! V prosinci Fullerův dům Finále sezóny 5 v sezóně v nás zanechalo skutečný šok: trojité zasnoubení! Správně: Fernando Kimmy znovu navrhl s propracovaným hudebním číslem, jaké může existovat jen v Fuller House zvýšená realita, ale došlo k obratu. Tento návrh byl ve skutečnosti Stevův způsob, jak položit otázku DJovi! Whoah zlato! Pak zákrut na zákrutu: Fernando ve skutečnosti znovu navrhl svou bývalou manželku Kimmy. To jsou dvě zakázky! A nakonec Jimmy využil chvíle a navrhl Stephanie. Úspěch trojitého zapojení: odemčeno.Zatímco spousta situačních komedií uzavírá své běhy nahromaděním velké svatby, Fullerův dům připravil zadní polovinu sezóny 5, aby vyvrcholil trojnásobnou svatbou. To je třikrát manželství, třikrát plánování, třikrát sázky a třikrát zábava.

Podívejte se na přeživší sezónu 40

Michael Yarish / NetflixKdy ano Fullerův dům Návrat sezóny 5 na Netflix? V kolik hodin Fullerův dům konečně?

Nové epizody filmu Fullerův dům Sezóna 5 se na Netflixu objeví v úterý 2. června. Všichni ostatní si pamatují staré dobré časy, kdy Plný dům přišel v úterý večer, že? Ať už jste nebo nejste dítě z 90. let, stále si můžete užít nové epizody s partou Tanner / Gibbler / Fuller od úterý 2. června v 12:01 PT / 3:01 ET.

Připravte se a popadněte krabici s tkáněmi, protože tato jízda na horské dráze se chýlí ke konci (po několika dalších smyčkách). Fullerův dům se v úterý 2. června vrací na Netflix do svého velkého finále.Proud Fullerův dům na Netflixu

s kým chodí Olivia Wilde