Všechno nejlepší k narozeninám Rachel McAdams, děkujeme za skvělý vzhled Eurovize

Jaký Film Vidět?
 

Rachel McAdams dnes slaví 42 let a jaký je lepší způsob, jak říct všechno nejlepší k narozeninám, než když se ohlédnete za svými upřímně pohádkovými outfity v Netflixu Soutěž Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga?McAdams vždy vypadá nádherně bez ohledu na roli, samozřejmě. Šedá vesta a bílé knoflíky Sherlock Holmes ? Inspirovaný. Pevné růžové tričko a minisukně dovnitř Průměrné dívky ? Nezapomenutelný. Červeně kárované plavky a šátek ve stylu 40. let Notebook ? Ikonický. Ale McAdamsovy podivné, divné a barevné kostýmy v hudební komedii Will Ferrella Eurovize - režírovaný Davidem Dobkinem a vydaný na Netflixu v květnu - byl možná její dosud nejlepší.Pokud jste to ještě nevysílali Soutěž Eurovision Song Contest: A Story of Fire Saga, jděte do toho a dopřejte si tento hloupý, jemně výsměšný milostný dopis směšnosti, kterou je skutečná pěvecká soutěž Eurovision. Ferrell a McAdams hrají jako Lars Erickssong a Sigrit Ericksdóttir, dva amatérští zpěváci, kteří díky podivné nehodě nakonec reprezentují svou domovskou zemi Island na Eurovision Song Contest.Pokud víte něco o skutečné Eurovizi, víte, že poloviční zábava je honosné oblečení. Kostýmní výtvarnice Anna B. Shepherdová na přední straně absolutně nezklamala, zvláště pokud jde o vzhled McAdamse. Zde jsou některé z nejlepších outfitů Sigrit Ericksdóttir Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga.

Outfit # 1: Stříbro na stříbře na stříbře

Foto: Elizabeth Viggiano / NETFLIXÚplně poprvé, co se setkáme se Sigrit, je oblečená v tom, co se dá popsat jen jako lewk: stříbrná květinová koruna, stříbrná kožená bunda, stříbrný ret a splývavé krajkové bílé šaty. Ukloňme se před ledovou princeznou.

Outfit # 2: Síťovaný hippie šik

Foto: NetflixJak se ukázalo, úvodní hudební video a kostýmy nebyly nic jiného než fantazie. Ve skutečnosti hrají Lars a Sigrit hudbu ve sklepě Larsova otce. Ale upřímně? Stejně se mi líbí skutečný vzhled Sigrit: síťovaný top, sukně s vysokým pasem a domácí květinová koruna. Je to trochu, jako kdyby svobodomyslná hippie dívka na vaší střední škole vypadala jako Rachel McAdams, a já ji miluji.

Outfit # 3: 90. léta hip-hop, ale udělej to mámě

Foto: Netflix

Jsem posedlý touto, kterou vidíme jen pro velmi krátkou scénu Sigrit a její matky. Kombinace svetr / kombinéza by rozhodně neměla fungovat, a přesto to nějak funguje.

Outfit # 4: Vlna na vlně na vlně

Foto: Netflix

I když to není tak barevné jako ostatní, Sigritova vlněná vesta na vlněném svetru se vzhledem vlněného šálu získává body za rozmar a pravděpodobně teplo.

Outfit # 5: Váš oblíbený učitel na základní škole

Foto: Netflix

Ze všech fantastických svetrů, které Sigrit nosí v Eurovizi, je tento pletený svetr po kolena můj oblíbený. Vypadá to tak útulně! Také, a mluvíme o pigtailových houskách a o tom, že není fér, že to Rachel McAdams dokáže vytáhnout?

Outfit # 6: Bohemian roller derby

Foto: Netflix

Tato duhová pruhovaná bunda je příliš dobrá a já absolutně miluji, že toto je oblečení, které se Sigrit rozhodla prozkoumat ve Skotsku, když ona a Lars poprvé dorazili na Eurovizi. Ty barvy!

Outfit # 7: Flashy Disco Ball Glam

Foto: Netflix

Stejně jako společenské šaty Jennifer Garners 13 Pokračování 30. , díky těmto barevným šatům bude Sigrit vypadat dětinsky ve srovnání se skutečnými zpěvačkami, když se s Larsem zúčastní své první party Eurovision, ale ve skutečnosti facky. Duha! Dangly! Sekvence! Co víc si můžete přát?

Jedná se o druh oblečení, ze kterého jsou vyrobeny halloweenské kostýmy, lidi. Všechno nejlepší k narozeninám, Rachel McAdams a gratulace k přímému zabití hry s kostýmy Eurovize.

Hodinky Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga na Netflixu