Video

„Hawkeye“ konečně navazuje na post-kreditní scénu „Black Widow“

Jaký Film Vidět?
 

V tuto chvíli už víte, že pořady Marvel Studios nemohou trvat ani týden, aniž by upustily od nějakého zásadního odhalení, které fanoušky úplně rozzuří, zatímco čekají na další epizodu. Hawkeye se samozřejmě neliší – a epizoda 4, Partneři, mám pravdu?, obsahuje odhalení, které fanoušci MCU netrpělivě očekávali už několik měsíců. SPOILERY dopředu lidi. Víte, jak to chodí!

připraveni?Poté, co to bylo škádlen letos v létě v Černá vdova post-credits scéna, Yelena Belova (Florence Pugh) konečně přichází tváří v tvář (no, maska ​​​​to tváři a pak tváří v tvář) s Hawkeyem. Pro ty z vás, kteří neviděli Černá vdova , scéna filmu po titulcích zobrazuje Yelenu, Natašinu adoptivní sestru, na návštěvě hrobu Avengera. Tam ji naverbuje tajemná Contessa Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus), aby šla po muži odpovědném za smrt její sestry: Hawkeye. Jo – a také contessa upoutá pozornost Yeleny smrkáním, což musím zmínit, protože tohle je jediná fotka ze scény po úpisech, kterou teď na WordPressu máme.

yellowstone kolik sezón

Foto: Disney+

Tato scéna po titulcích připravila zúčtování, o kterém fanoušci nikdy nevěděli, že ho potřebují, a pak se ho najednou nemohli dočkat. Epizoda z tohoto týdne Hawkeye doručeno.V Hawkeye epizodě si Yelena vybere docela napjatý okamžik k úderu. Clint a Kate vystopovali Clintův starý Rolex (který obsahuje něčí tajná identita, nebo nebo nebo , můžeme rozebrat vždy jen jednu záhadu) do bytu — bytu, který patří zločinecká šéfka Maya Lopez/Echo (Alaqua Cox). Zatímco se Kate v bytě pere s Mayou, Clint se přes ulici vrhá na střechu s maskovaným útočníkem.

Foto: Disney+Předpokládá, že tímto mistrem v boji proti muži je Maya Lopez, ale nemohl se mýlit. Poté, co se podíval na více z jejího bojového stylu a viděl její zbraně v akci, zejména ty rukavice, uvědomí si, že ve skutečnosti čelí někomu mnohem nebezpečnějšímu. Čelí vrahovi z Black Widow.

Samozřejmě, když odmaskuje Yelenu, nezdá se, že by v ní okamžitě poznal nejen vraha z Black Widow, ale také jako sestru svého nejlepšího přítele.

Foto: Disney+

To samozřejmě dává smysl, protože Natasha se pravděpodobně nikdy nezmínila o tom, že vyrůstala hluboko v utajení v rodině ruských superšpionů, v rodině, která zahrnovala mladší sestru. Ani Yelena v tuto chvíli nedokončí svou misi. Poté, co byla demaskována, udeří a její příchod se pro Clinta ukáže jako poslední kapka. Nyní, když je po něm atentátník z Black Widow, okamžitě Kate uvolní a řekne jí, aby na celou tuto misi zapomněla. Najednou se to stalo nekonečně nebezpečnějším.

Také uvidíme, jak se Kate a Yelena krátce utkají, což je obecně jen radostný moment, vezmeme-li v úvahu, že Florence Pugh a Hailee Steinfeld jsou dvě z nejžhavějších začínajících herců, kteří právě teď pracují v Hollywoodu... a teď jsou v MCU dohromady. To je hustý!

Florence Pugh jsme rozhodně neviděli naposledy Hawkeye , protože Clint má Yeleně hodně co vysvětlovat. Čekali jsme několik měsíců, než jsme viděli toto zúčtování, takže můžeme počkat další týden, abychom viděli pokračování.

Proud Hawkeye na Disney+

přímý přenos Macyho denního průvodu

Proud Černá vdova na Disney+