Jiný

HBO Max nabízí ohromnou 50% slevu pro všechny nové předplatitele ve Wake Of Nasty Split s kanály Amazon Prime

Jaký Film Vidět?
 

Pokud jste se přihlásili k odběru HBO prostřednictvím Amazon Prime Video Channels, máme pro vás špatné i dobré zprávy. Začneme tím špatným: HBO již není k dispozici jako přidané předplatné na Prime Video. Fuj! Ale pokud se stále chcete přihlásit k odběru pořadů, jako je Posloupnost , Scény z manželství , a Mírni svoje nadšení , dobrou zprávou je, že HBO Max nabízí ohromné ​​množství 50% sleva pro všechny nové a vracející se předplatitele .

Lidé, kteří přistupovali k HBO prostřednictvím Prime Video Channels, stejně jako noví a vracející se předplatitelé HBO Max, si nyní mohou Měsíční plán HBO Max bez reklam za 7,49 $ měsíčně po dobu až šesti měsíců (v tomto okamžiku se cena zvýší na běžnou sazbu 14,99 $/měsíc). Dohoda začíná dnes a potrvá do příští neděle 26. září.Po zbytek roku bude tento plán bez reklam nadále nabízet streamované premiéry filmů Warner Bros., které dorazí do kin ve stejnou dobu. Momentálně horor Jamese Wana Zhoubný a nový western Clinta Eastwooda Plač Macho streamují. Filmy, které mají dorazit koncem tohoto roku, jsou Sopranovci prequel Mnoho svatých z Newarku , Duna , král Richard , a Vzkříšení Matrixu . Nové filmy Warner Bros. streamují 31 dní před opuštěním platformy.A pokud tyto tituly nestačí k tomu, aby vás přesvědčily k odběru, podívejte se na připravované programy HBO a HBO Max TV. Doom Patrol dorazí příští týden, aby završil nabité září na streameru a říjen plný slibných návratů. Ukazuje jako Posloupnost , Nejistý , Mírni svoje nadšení , Milostný život , a Selena + šéfkuchař budou vysílat nové sezóny příští měsíc. Drbna a Jak na to s Johnem Wilsonem v listopadu také odvysílá nové epizody.

Pokud se chcete přihlásit k odběru, rychle na tuto nabídku naskočte! Zamiřte k Web HBO Max a klikněte na Zaregistrovat se. Ve výběru tarifu budete chtít vybrat měsíční tarif bez reklam. Můžete se také zaregistrovat na Apple, Roku, Google, LG, Microsoft, Sony nebo Vizio stažením aplikace HBO Max a podle pokynů na partnerském portálu.Přihlaste se k odběru HBO Max a získáte 50% slevu