Video

Jak se dívat na komedii Will Ferrell/Paul Rudd z Apple TV+ The Shrink Next Door

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

My máme mnoho nových televizních pořadů a filmů ke streamování tento víkend, takže si vyčistěte kalendáře, lidi!

Pokud máte náladu na akční film s hvězdným obsazením, nový film Dwayne Johnson/Gal Gadot/Ryan Reynolds Červené upozornění premiéra v pátek 12. listopadu na Netflixu. Možná se chcete podívat na nový kriminální thriller? Skvělý! Vřele očekávaná série Paramount+ Starosta Kingstownu debutuje v neděli 14. listopadu (a první epizodu bude možné sledovat také v neděli večer ve 21:04 ET na Paramount Network). Tento víkend se také objeví na televizní obrazovce ve vašem okolí nová temná komedie Will Ferrell/Paul Rudd The Shrink Next Door .Série inspirovaná skutečnými událostmi sleduje bizarní, vysoce dysfunkční vztah mezi psychiatrem a hvězdami Dr. Isaacem Ikem Herschkopfem (Rudd) a jeho dlouholetým pacientem Martinem Marty Markowitzem (Ferrell). V průběhu jejich téměř 30letého vztahu je křehká hranice mezi lékařem a pacientem smazána k nepoznání, když se zdánlivě geniální doktor Ike pomalu prokousává Martyho životem a přesvědčuje ho, aby přerušil kontakty s rodinnými příslušníky a přestěhoval se do svého bujný domov Hamptons, přesvědčil Martyho, aby ho jmenoval prezidentem rodinného podniku, pořádal extravagantní večírky na Martyho náklady a využil Martyho značné bohatství k založení charitativní nadace pro sociální vliv.Série získala smíšené recenze, ale streameři určitě dají show šanci díky hvězdnému obsazení, které spolu s Ferrellem a Ruddem zahrnuje také Kathryn Hahn, Casey Wilson a Sarayu Blue. Zde je návod, jak se dívat The Shrink Next Door na Apple TV+.

JAKÝ BUDE ČAS SHRINK VEDLE PREMIÉRA NA APPLE TV+?

První tři epizody The Shrink Next Door mají premiéru v pátek 12. listopadu ve 00:00 ET (21:00 PT) na Apple TV+. V minulosti (jako u premiéry třetí série Dickinson ), Apple vydal nové epizody o tři hodiny dříve (21:00 ET/18:00 PT), takže, hej, nikdy nevíte!ČEKEJTE, JE SHRINK VEDLE FILM NEBO TELEVIZE?

Viděli jsme v tom na internetu trochu zmatek. Je to televizní pořad!

KOLIK EPIZOD JE SHRINK VEDLE ?

Limitovaná série Apple TV+ se skládá z osmi epizod.JE SHRINK VEDLE ZALOŽENO NA PRAVDIVÉM PŘÍBĚHU?

Ano! The Shrink Next Door je založeno na stejnojmenném podcastu Joe Nocery. Všech šest epizod (a čtyři bonusové epizody) jsou k dispozici ke streamování zdarma na Wondery .

JAK SLEDOVAT SHRINK VEDLE ZDARMA:

Pokud máte platné předplatné Apple TV+ (4,99 $/měsíc) , The Shrink Next Door bude k dispozici pro streamování na platformě. Nemáte Apple TV+? Služba nabízí sedmidenní bezplatná zkušební verze pro oprávněné předplatitele . Apple TV+ je také zahrnuta na tři měsíce (zdarma!), když si koupíte zařízení Apple a uplatníte nabídku do 90 dnů.

VŮLE SHRINK VEDLE BÝT NA NETFLIXU NEBO HULU?

Ani náhodou. Série je exkluzivní pro Apple TV+

SHRINK VEDLE PLÁN VYDÁNÍ:

    Epizoda 4:pátek 19. listopadu Epizoda 5:pátek 26. listopadu 6. epizoda:pátek 3. prosince Epizoda 7:pátek 10. prosince Epizoda 8:Pátek 17. prosince

První tři epizody The Shrink Next Door premiéra v pátek 12. listopadu na Apple TV+.

Proud The Shrink Next Door na Apple TV+