Jiný

Jak sledovat Fox News bez kabelu

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

Nadešel volební den as ním i neustálé živé televizní vysílání, které aktualizuje výsledky hlasování, jak si země vybírá kandidáta. Když státy začnou hlásit své součty, pravděpodobně budete chtít tyto zprávy bedlivě sledovat. Pro konzervativní lidi bez kabelu lze Fox News streamovat online v několika službách.

Volební pokrytí poběží celý den v síti. První hlasování končí v 18:00 ET dnes večer, které zahájí oficiální pokrytí sítě Fox News dne. Bret Baier a Martha MacCallum budou titulkem Fox News Democracy od 18:00 Volební zpravodajství bude živé z jejich webová stránka, ale pro přístup vyžaduje pověření od poskytovatele kabelu.Je Fox News k dispozici pro streamování bez poskytovatele kabelu? Kde to můžete sledovat zdarma? Existuje spousta předplatných živých televizních programů, které nabízejí bezplatné zkušební verze - zde je několik možností, které obsahují kanál Fox News.Mohu sledovat živé televizní vysílání na webu Fox News?

Jak je uvedeno výše, k přístupu k živému televiznímu kanálu na webu Fox News budete potřebovat poskytovatele kabelové televize. Kanál však poskytuje službu předplatného nazvanou Fox Nation. Tato služba nabízí několik sérií z kanálu, stejně jako živý přenos Fox News. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi , která bude trvat sedm dní. Poté Fox Nation provozuje 5,99 $ měsíčně.

Mohu sledovat Fox News v aplikaci Fox News Go?

The Kanál Fox News Go lze stáhnout na Roku, Apple TV nebo Amazon Fire TV. Abyste mohli odemknout živé televizní vysílání ve službě Fox News Go, budete potřebovat přihlašovací údaje od svého poskytovatele kabelové televize nebo od předplatného streamovacích webů, jako je Hulu, FuboTV nebo YouTube TV.Mohu sledovat Fox News na Hulu?

Ano! Hulu Live TV přenáší živý kanál Fox News spolu s řadou dalších zpravodajských kanálů. Jejich živá služba je k dispozici k vyzkoušení bezplatného zkušebního období sedmi dnů. Poté vám Hulu Live TV přinese 54,99 $ měsíčně. Přihlásit se můžete na adrese Web Hulu Live TV .

Pokud používáte aplikaci Fox News Go, odemkne živé vysílání také váš účet Hulu Live TV.Jsou Fox News na YouTube?

Ano - pokud si předplatíte jejich službu YouTube TV. Stejně jako Hulu nabízí YouTube TV bezplatnou zkušební dobu sedmi dnů. Jakmile jste Přihlásit se , můžete na platformě streamovat Fox News zdarma. Po skončení týdenního zkušebního období vás YouTube TV bude stát 64,99 $ měsíčně.

Kde jinde Fox News streamují?

Sling TV je nejlevnější způsob, jak streamovat Fox News a další živé televizní kanály. Po vás Přihlásit se na sedmidenní bezplatnou zkušební verzi provozuje Sling TV 20 $ měsíčně. Existuje několik různých balíčků, které Sling nabízí - pokud chcete sledovat Fox News, musíte si vybrat službu Sling Blue.

Fox News je také k dispozici na FuboTV, která se zaměřuje především na sportovní programování. Pokud chcete sledovat Fox News dnes večer, kanál má FuboTV. Po vás následuje sedmidenní bezplatné zkušební období Přihlásit se ; předplatné poté poběží 64,99 $.

AT&T také nabízí Fox News ve své službě AT&T TV Now. Nabízejí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi a pak předplatné stojí 55 $ měsíčně. Další živé televizní balíčky AT&T si můžete prohlédnout na Teď AT&T TV stránky.