Jiný

Jak se dívat na „PAW Patrol: The Movie“

Jaký Film Vidět?
 

Tlapková patrola: Film vychází tento víkend a díky nové streamovací službě Paramount+ je sledování doma snazší než kdy předtím. To je dobrá nebo špatná zpráva pro rodiče malých dětí Tlapková patrola fanoušků, v závislosti na jejich toleranci k opakovanému sledování filmu o psích policajtech. Uf uf, jsem policajt! – Přímá citace z Paw Patrol: The Movie , předpokládám.

epizody sezóny velké oblohy

Na motivy stejnojmenného animovaného kanadského seriálu pro děti Tlapková patrola: Film zazní hlasy Kingsley Marshall, Keegan Hedley, Shayle Simons, Lilly Bartlam, Ron Pardo a Kim Roberts, kteří si všichni zopakují své psí role ze seriálu. A jen pro přidání trochu hvězdné síly pro rodiče, kteří je doma sledují, se ve filmu objeví také hlasy Iaina Armitage, Marsai Martin, Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park, Dax Shepard, Tyler Perry a Jimmy Kimmel. .Určitě to bude dobrý čas, ale s tolika streamovacími službami může být matoucí sledovat dnes doma prvotřídní filmy. Nikdy se nebojte, protože RFCB je zde, aby vám pomohl. Zde je návod, jak sledovatVŮLE Tlapková patrola: FILM BÝT NA HBO MAX?

Ne. Tlapková patrola: Film nebude na HBO Max, protože P AW Patrol the Movie není film Warner Bros. Minulý rok společnost HBO Max, kterou vlastní Warner Media, streamovala všechna velká představení v kinech Warner Bros. Sebevražedný oddíl . Nicméně, protože Tlapková patrola je film Paramount a ne film Warner Bros., nebude na HBO Max ve stejnou dobu, kdy bude uveden v kinech.

JE Tlapková patrola: FILM NA NETFLIXU?

Bohužel ne. Tlapková patrola: Film není na Netflixu. Tlapková patrola série také není na Netflixu. Těžká přestávka! Můžete však sledovat P AW hlídka série na Hulu.JE Tlapková patrola: FILM NA STREAMOVÁNÍ? JAK SLEDOVAT Tlapková patrola :

Ano! Tlapková patrola: Film bude streamovat dál Paramount+ ve stejný den, kdy se otevírá v kinech, v pátek 20. srpna.

haikyuu kde se dívat

JAK SLEDOVAT Tlapková patrola: FILM BUĎTE NA PARAMOUNT PLUS:

Tlapková patrola: Film bude streamování na Paramount+ ve stejný den, kdy se otevře v kinech, v pátek 20. srpna. Zatímco film můžete vidět v nejbližším kině, můžete streamovat Tlapková patrola: Film pokud máte předplatné Paramount+.sledovat South Park zdarma

Paramount+, dříve známý jako CBS All Access, je přeznačená streamovací služba pro ViacomCBS a obsahuje obsah od CBS All Access, CBS, Showtime, BET, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures, Pluto TV a dalších značek společností. Předplatitelé v USA mohou získat a prémiový plán za 9,99 $ měsíčně nebo an plán podporovaný reklamou za 5,99 $ měsíčně . Užívat si!

Hodinky Tlapková patrola: Film na Paramount+