Video

Jak se dívat na „Psych 3: This Is Gus“ na Peacock

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Vzrušte se, Psych-Os! Gus a Shawn jsou zpět pro další kolo chaosu Psych 3: Tohle je Gus !

Třetí film v Psych franšíza nachází naše oblíbené duo řešící zločin, které se připravuje na Gusovu svatbu s brokovnicí před narozením Baby Gustera. V klasice Psych Shawn a Groomzilla Gusovi (James Roday Rodriguez a Dulé Hill) se zblázní ve snaze vystopovat odcizeného manžela Selene (Jazmyn Simon), zatímco Lassiter (Timothy Omundson) se potýká s budoucností své kariéry. Dále hrají Maggie Lawson, Kirsten Nelson a Corbin Bernsen, Psych 3: Tohle je Gus není k zahození.Pokud máte náladu na a Psych přehrajte, minulé epizody se streamují na Prime Video i Peacock. Zde je návod, jak sledovat nejnovější Psych film online.KDY JE NOVINKA PSYCH DATUM VYDÁNÍ FILMU?

Psych 3: Tohle je Gus premiéry Čtvrtek 18. listopadu na Peacock .

JAKÝ BUDE ČAS PSYCHIKA 3 BÝT NA PÁVU?

Nový film by měl být k dispozici ke streamování na Peacock ve čtvrtek 18. listopadu v 6:00 ET.JAK SLEDOVAT PSYCH 3: TOTO JE GUS NA PÁVA:

Můžeš se dívat Psych 3: Tohle je Gus s předplatným Peacock Premium ( 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok ). Peacock Premium Plus je také k dispozici za 9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok a obsahuje méně reklam.

Páv je dostupné na různých platformách , včetně Android TV, Apple TV, Roku, Chromecast, PlayStation 4 a 5, Xbox a dalších. Můžete také sledovat Peacock na svém webový prohlížeč nebo prostřednictvím různých set-top boxů kabelových poskytovatelů (Cox, Contour, Xfinity). Aplikaci Peacock si můžete stáhnout na Google Play , iTunes , Rok , a více.MŮŽU SE DÍVAT PSYCH 3: TOTO JE GUS NA PÁVA ZDARMA?

To je ošemetné. Psych 3: Tohle je Gus je naplánováno, že bude k dispozici pro streamování přes Peacock Premium, ale to bylo taky případ pro rok 2020 Psych 2: Lassie, pojď domů a tento film bylo možné streamovat zdarma (po omezenou dobu). Od této chvíle byste měli plánovat, že film bude k dispozici pouze na Peacock Premium, ale podívejte se na Peacock zítra ráno, protože nikdy nevíte.

VŮLE PSYCH 3: TOTO JE GUS BÝT NA HULU NEBO NETFLIXU?

No tak, zvuk! Psych 3: Tohle je Gus je exkluzivní pro Peacock (víte, že je to správné).

Hodinky Psych 3: Tohle je Gus na Pávě