Jiný

Jak se dívat na „Rick and Morty“ Season 5, Episode 8

Jaký Film Vidět?
 

V této sezóně Rick a Morty byla to divoká jízda, ale blížíme se k jejímu konci. S epizodou 8 na obzoru zbývají pouze tři epizody. A víme, že zoufale toužíte vědět, jak je všechny sledovat.

V této sezóně jsme zatím měli několik rodinných dobrodružství, dobrodružství Beth a Jerry a dobrodružství Morty. Máme dokonce vzácné dobrodružství Summer a Rick. Ale pokud lze věřit promo k této nejnovější epizodě, tentokrát dostáváme Ricka sólově. Zajímá vás, jak se můžete dívat Rick a Morty Sezóna 5, Epizoda 8? Máme vaše záda.Kdy je Ricka a Mortyho Sezóna 5 Episode 8 Datum vydání? Kdy ano Rick a Morty Vrať se?

Vypadá to, že se chystáme na další samostatný Rickův úkol. Zatímco je rodina Smithových venku, Rick se musí zabavit sám a dělá to se svým nejlepším přítelem. Dnes večer, 8. srpna, má premiéru Rickternal Friendshine of the Spotless Mort. Trippy titul se sudým tripper popisem. Řádek protokolu zní: Přátelství je těžké. Je to jako cesta mysli, brou.Co je čas Rick a Morty dnes večer? Kdy ano Rick a Morty Vydání 5. epizody 8. řady?

Bude pozdní noc. Nové epizody Rick a Morty premiéra v neděli plavání pro dospělé ve 23:00 Začněte sledovat Rick a Morty ale sledujte dál Tuca & Bertie . Nové epizody pořadu Lisy Hanawaltové mají premiéru ve 23:30/22:30.

Kde mohu sledovat Rick a Morty 5. sezóna online zdarma?

Na této frontě jsou dobré i špatné zprávy. Dobrý? První čtyři epizody Rick a Morty streamují zdarma na Web Adult Swim právě teď. Epizoda 1, Mort Dinner Rick Andre je na programu Adult Swim a Youtube . Episode 2, Mortyplicity; Epizoda 3, Rickconvenient Mort; a Episode 4, A Rickconvenient Mort jsou k dispozici ke streamování zdarma na AdultSwim.com. Špatné zprávy? Pokud chcete sledovat epizodu 8 živě, budete potřebovat přístup k Adult Swim.To je, když je kabel vaším přítelem. Zapněte si televizi na Cartoon Network kolem 23:00. ET a máte hotovo. To platí i v případě, že se chystáte být daleko od svého televizoru. Pokud máte uživatelské jméno a heslo kabelu, můžete sledovat Rick a Morty žít odkudkoli. Jako bonus navíc můžete toto uživatelské jméno a heslo kabelu použít také ke sledování epizod 5 až 7.

Co když máte hubený balíček živého televizního vysílání? Pak jste znovu pokryti. YouTube TV, Hulu + živá televize, a Sling TV všechny přicházejí s Cartoon Network, což znamená, že mají Adult Swim. Pomocí některých z těchto služeb můžete dokonce sledovat minulé epizody.Pokud se vás žádná z těchto možností netýká, jste vydáni na milost a nemilost Adult Swim. Naštěstí jsou laskavým vládcem sítě. Právě teď lze první čtyři epizody sledovat zdarma na AdultSwim.com, není vyžadováno uživatelské jméno ani heslo. Zbytek je pod kabelovým zámkem. Vždy je možné, že se Rickternal Friendshine of the Spotless Mort objeví během Adult Swim’s Rick a Morty Živý přenos 24/7 , ale to je trochu běh na dlouhou trať.

Je Rick a Morty na Hulu?

Ano, ale s docela zásadní výhradou. První čtyři sezóny Rick a Morty jsou na všech verzích Hulu. Ale sezóna 5 je k dispozici pouze prostřednictvím balíčku Hulu živého televizního vysílání Hulu + Live TV. Očekává se, že tato nová sezóna přijde do Hulu, ale jak jsme se zabývali dříve , bude to pravděpodobně trvat několik měsíců.

Je Rick a Morty na HBO Max?

HBO Max se řídí stejnými pravidly jako Hulu. Takže ano, HBO Max ano Rick a Morty, ale pouze 1. až 4. série. Očekává se, že 5. série bude spuštěna do streamovací služby, ale ne, dokud sezóna neskončí a neprojde obdobím výpadku SVOD. Sečteno a podtrženo? Bude to trvat několik měsíců.

Kolik epizod obsahuje Rick a Morty 5. sezóna?

V této sezóně bude 10 epizod. To znamená, že musíme jít dva.

Kolik je ročních období Rick a Morty ? Kolik sezón Rick a Morty Jsou tam?

Nyní je pět sezón, ale jsme si docela jisti, že jich získáme alespoň 10. Pojďme si to vysvětlit. V roce 2018 mezi sezónami 3 a 4 byla sci-fi komedie obnovena o 70 epizod. Deset z těchto epizod tvoří 4. sezónu a 10 dalších je aktuálně běžící 5. sezóna. To znamená, že nás čeká 50 epizod, tedy pravděpodobně dalších pět sezón. To je, pokud Adult Swim táhne Comedy Central a obnovuje svou animovanou komedii do věčnosti.

Kam streamovat Rick a Morty