Jiný

Jak se dívat na finále „Bakaláře“ 2021 bez kabelu

Jaký Film Vidět?
 

Po tom, co lze popsat jen jako bouřlivé období, Bakalář se chýlí ke konci. Dnes večer si Matt James vybere svého vítěze sezóny 25. Minulý týden poslal Matt domů Bri a nechal ho se svými posledními dvěma soutěžícími: učitelkou v Minnesotě Michelle Young a grafickou designérkou z Gruzie Rachael Kirkconnell.

V emocionální ukázka ve finále sezony Matt představí Michelle a Rachael své matce a bratrovi, ale nejsou to zdvořilé představování a veselý rodinný čas. Tohle je Bakalář koneckonců, takže byste měli po cestě očekávat nějaké slzy a nějaké drama. Matt dokonce připouští, že tlak začíná praskat. Říká, že všechno, o čem jsem si myslel, že pracuji, se začíná rozpadat. Nevím, co budu dělat.Pokud jste drželi krok se sezónou 25, je čas na poslední bakalářské pondělí. Při pohledu na hodinky Bakalář finále dnes večer? Tady je to, co potřebujete vědět, včetně času, způsobu sledování a místa, kde můžete finále streamovat bez kabelu.JE BAKALÁŘ V ČAS?

Ano, ABC dlouhotrvající reality show Seznamka je dnes večer zpět na další bakalářské pondělí! Dnešní epizoda začíná v 8 / 7c, takže se nezapomeňte naladit včas.

JE TONIGHT BAKALÁŘ FINÁLE?

Dnes večer je poslední epizoda sezóny Matta Jamese Bakalář . Dnes večer si vybere svého snoubence a pošle domů dalšího nešťastného soutěžícího. V letošním finále ano až na dvě ženy : Michelle Young a Rachael Kirkconnell.JAK SLEDOVAT BAKALÁŘ DNES VEČER:

Je čas konečně sledovat poslední díl po letošní chaotické sezóně. Sledovat Bakalář živě dnes večer, stačí si naladit ABC v 8 / 7c. Můžete streamovat Bakalář žít na Web společnosti ABC nebo Aplikace ABC pokud máte platné kabelové přihlášení.

JAK SLEDOVAT BAKALÁŘ ŽIVĚ BEZ KABELU:

Pokud se chcete dívat na dnešní večer Bakalář finále, ale nemáte kabel, nebojte se - máte možnosti. Protože Bakalář vysílá na ABC, ke sledování budete potřebovat přístup k síti. Právě teď můžete najít přímý přenos ABC na YouTube TV , Hulu + živá televize , fuboTV a AT&T TV HNED TEĎ.VŮLE BAKALÁŘ FINÁLE JE NA HULU?

Pokud nemáte čas se chytit Bakalář finále dnes večer, najdete ho zítra na Hulu, kde jej můžete sledovat na vyžádání další den se standardním předplatným, není vyžadován žádný živý televizní doplněk. Žádný účet Hulu? Bez obav. Můžete také sledovat Bakalář finále na webových stránkách ABC následující den.

Kde se dívat Bakalář