Video

Je „Ghostbusters Afterlife“ na HBO Max nebo Netflix?

Jaký Film Vidět?
 

Pokud v poslední době cítíte v sousedství něco divného, ​​budete mít pravdu, protože novinka Krotitelé duchů film, Krotitelé duchů: Posmrtný život , přichází tento víkend do kin.

Na rozdíl od rebootu z roku 2016 s Kristen Wiig, Melissou McCarthy, Leslie Jones a Kate McKinnon, tento čtvrtý díl Krotitel duchů franšíza bude sloužit jako přímé pokračování původních filmů, které vyšly v 80. letech. Režie: Jason Reitman, Krotitelé duchů: Posmrtný život se odehrává 30 let po událostech Krotitelé duchů II , a představuje novou generaci spektrálních expertů: sourozence Phoebe ( Mckenna Grace ) a Trevora ( Finn Wolfhard ). Když Phoebe a Trevor začnou v sousedství zažívat, no, něco zvláštního, objeví jejich spojení s původními krotiteli duchů prostřednictvím jejich zesnulého dědečka.S vystoupeními odpůrců OG Billa Murrayho, Dana Aykroyda a Ernieho Hudsona, Krotitelé duchů: Posmrtný život bude určitě lahůdkou pro fanoušky. Zde je místo ke sledování Krotitelé duchů: Posmrtný život a kdy můžete očekávat Krotitelé duchů: Posmrtný život na streamování.KDE SLEDOVAT GHOSTBUSTERS AFTERLIFE :

Právě teď jediné místo, kde se dívat Krotitelé duchů: Posmrtný život je v kině, když se otevírá v pátek 19. listopadu. Promítání najdete v kině ve vašem okolí tady . Po uvedení filmu v kinech si budete moci zakoupit Krotitelé duchů: Posmrtný život na digitálních platformách jako Amazon, iTunes, Google Play, YouTube a Vudu.

KDY BUDE GHOSTBUSTERS AFTERLIFE STREAMOVAT?

Krátká odpověď zní: Nevíme. Datum digitálního vydání pro Krotitelé duchů: Posmrtný život dosud nebyla oznámena. Na rozdíl od jiných filmových studií během pandemie neměla společnost Sony během pandemie konzistentní strategii digitálního vydávání. poslední velký film Sony, Venom: Let There Be Carnage , stále není k dispozici v digitální podobě poté, co byl v kinech déle než 50 dní, takže pokud Krotitelé duchů dodržuje podobnou strategii, do digitální podoby se dostane až po novém roce.První místo Krotitelé duchů: Posmrtný život s největší pravděpodobností půjde po svém digitálním vydání – i když to není zaručeno – je Starz, kvůli již existující dohodě s prémiovou kabelovou sítí. Li Krotitelé duchů: Posmrtný život jde do Starz, s největší pravděpodobností to bude 6 až 9 měsíců po otevření v kinech, což znamená květen 2022 až srpen 2022. Bude také k dispozici na službách jako Hulu s doplňkem Starz.

Disney také nedávno uzavřel dohodu se Sony přinést Pavoučí muž a další vlastnosti Marvel do Disney Plus poté, co budou filmy uvedeny na Netflixu – ale tato dohoda začíná plánem vydání Sony v roce 2022 a Krotitelé duchů: Posmrtný život vyjde v roce 2021.Jinými slovy, může to být chvíli předtím Krotitelé duchů: Posmrtný život je k dispozici pro streamování doma. Pokud se nemůžete dočkat, až zabijete nějaké duchy, budete se chtít podívat na tento v kině.

VŮLE GHOSTBUSTERS AFTERLIFE BÝT NA HBO MAX?

Ne. Krotitelé duchů: Posmrtný život je film Sony, nikoli film Warner Bros., a proto Krotitelé duchů: Posmrtný život nebude na HBO Max ve stejnou dobu, kdy je v kinech. HBO Max – kterou vlastní Warner Media – je domovem pro streamování úspěšných filmů Warner Bros. Duna , ale nebude to domov pro streamování Krotitelé duchů . (Aspoň ne v dohledné době.)

JE GHOSTBUSTERS AFTERLIFE NA NETFLIXU?

Ne. Krotitelé duchů: Posmrtný život není na Netflixu. Zatímco Netflix podepsal nějaké smlouvy na streamování některých filmů Sony pro rok 2022, Krotitelé duchů: Posmrtný život je film z roku 2021 a pravděpodobně v něm nebude zahrnut. Proto je to nepravděpodobné Krotitelé duchů bude v brzké době streamovat na Netflixu.

Kde sledovat Krotitelé duchů: Posmrtný život