Jiný

Je „Mare of Easttown“ na Netflixu? Kde se dívat na „Mare of Easttown“ Kate Winslet

Jaký Film Vidět?
 

To je zábal na Ceny Emmy 2021 ! Smáli jsme se, plakali, říkali jsme si Wow, opravdu nám chybí Schitt's Creek pár desítekkrát. Víš, normální nedělní noční šmejdy.

kteří hrají ve čtvrtek večer fotbal

Jak bylo předpovězeno, senzační komedie Apple TV+ Ted laso odešel vítěz a získal ceny Emmy za vynikající komediální seriál, vynikající herec v hlavní roli (Jason Sudeikis), herečka ve vedlejší roli (Hannah Waddingham) a herec ve vedlejší roli (Brett Goldstein). Dalším vítězem největšího hollywoodského večera bylo oblíbené kriminální drama Kate Winslet Mare z Easttownu . Zábavný seriál o detektivovi v malém pensylvánském městečku, který vyšetřuje místní vraždu, získal Emmys třemi významnými výhrami, včetně vynikající hlavní herečka (Kate Winslet), vynikající herečka ve vedlejší roli (Julianne Nicholson), vynikající herec ve vedlejší roli (Even Peters).Jak se můžete dívat na tohoto nově vyraženého vítěze Emmy? Skvělá otázka. Zde je vše, co potřebujete vědět.JE MARE OF EASTTOWN NA NETFLIXU?

Ani náhodou. Bohužel, Mare z Easttownu není k dispozici ke sledování na Netflixu.

KDE SLEDOVAT MARE OF EASTTOWN :

Mare z Easttownu je k dispozici ke sledování HBO a HBO Max . Po omezenou dobu, noví a vracející se předplatitelé si můžete zakoupit plán HBO Max bez reklam pouze za 7,49 $ měsíčně (běžně 14,99 $/měsíc) po dobu až šesti měsíců. Akce platí do neděle 26. září.HBO Max zahrnuje všechny HBO spolu s dalšími filmy, pořady a Max Originals (jako vítěz Emmy Hacky !). Pokud se přihlásíte k odběru verze bez reklam, můžete také bez příplatku sledovat vybrané filmy Warner Bros. ve stejný den, kdy mají premiéru v kinech. Pokud již máte předplatné HBO, s největší pravděpodobností máte přístup k HBO Max , který je k dispozici pro streamování na zařízeních Amazon, Apple TV, Google Chromecast, Roku, zařízeních Android a dalších.

KOLIK EPIZOD JE MARE OF EASTTOWN ?

Limitovaná série se skládá ze sedmi epizod.je tu dnes večer nový 90denní snoubenec

MŮŽU SE KOUKAT MARE OF EASTTOWN NA HULU?

Mare z Easttownu není k dispozici pro streamování prostřednictvím tradičního účtu Hulu, ale můžete si do svého účtu přidat HBO Max Účet Hulu za dalších 14,99 $ měsíčně . Hulu nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Kam streamovat Mare z Easttownu