Video

Je „Resident Evil: Welcome to Raccoon City“ na HBO Max nebo Netflix?

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Může to být víkend Díkůvzdání, ale to neznamená, že nemůžete získat nějaký nový strašidelný obsah. Resident Evil: Vítejte v Raccoon City , sedmý film v Resident Evil franšíza hororových filmů se tento víkend otevírá v kinech a přináší s sebou všechnu tu šťavnatou krev, vnitřnosti a krveprolití. Doufám, že jste zachránili nějaký pokoj!

Tato novinka volně vychází ze stejnojmenné videoherní série Resident Evil film poslouží jako reboot filmové franšízy, která začala filmem z roku 2002 s Millou Jovovich a Michelle Rodriguez v hlavních rolích. Resident Evil: Vítejte v Raccoon City obsahuje nové obsazení, včetně Kaya Scodelario jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen jako Jill Valentine, Robbie Amell jako Chris Redfield, Tom Hopper jako Albert Wesker, Avan Jogia jako Leon S. Kennedy, Donal Logue jako náčelník Brian Irons, Neal McDonough jako William Birkin a Lily Gao jako Ada Wong. Film režíruje Johannes Roberts, nejlépe známý pro 47 metrů dolů franšíza.Fanoušci videohry si ji rozhodně nenechají ujít, takže zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde se dívat Resident Evil: Vítejte v Raccoon City a kdy očekávat Resident Evil: Vítejte v Raccoon City na streamování.KDE SLEDOVAT RESIDENT EVIL VÍTEJTE V RACOON CITY:

Právě teď jediné místo, kde se dívat Resident Evil: Vítejte v Raccoon City je v kině, když se otevírá ve středu 24. listopadu. Promítání najdete v kině ve vašem okolí tady . Po uvedení filmu v kinech si budete moci film zakoupit na digitálních platformách, jako je Amazon, iTunes, Google Play, YouTube a Vudu.

KDY BUDE RESIDENT EVIL VÍTEJTE V RACOON CITY STREAMOVAT?

Krátká odpověď zní: Nevíme. Datum digitálního vydání pro Resident Evil: Vítejte v Raccoon City dosud nebyla oznámena. Na rozdíl od jiných filmových studií během pandemie neměla společnost Sony během pandemie konzistentní strategii digitálního vydávání. poslední velký film Sony, Venom: Let There Be Carnage , který byl nedávno uveden na digitální platformy, asi sedm týdnů po otevření v kinech. Li Resident Evil: Vítejte v Raccoon City podle podobného vzoru, může být na VOD až od poloviny do konce ledna 2022.První místo Resident Evil: Vítejte v Raccoon City s největší pravděpodobností půjde po svém digitálním vydání – i když to není zaručeno – je Starz, kvůli již existující dohodě s prémiovou kabelovou sítí. Li Resident Evil: Vítejte v Raccoon City půjde do Starz, s největší pravděpodobností to bude 6 až 9 měsíců po otevření v kinech, což znamená konec května 2022 až konec srpna 2022. Bude také k dispozici na službách jako Hulu s doplňkem Starz.

Disney také nedávno uzavřel dohodu se Sony přinést Pavoučí muž a další vlastnosti Marvel do Disney Plus poté, co budou filmy uvedeny na Netflixu – ale tato dohoda začíná plánem vydání Sony v roce 2022 a Resident Evil: Vítejte v Raccoon City vyjde v roce 2021.Jinými slovy, může to chvíli trvat, než R esident Evil: Vítejte v Raccoon City je k dispozici pro streamování doma. Pokud se nemůžete dočkat krvavého detailu, budete se chtít podívat na tento v kině.

VŮLE RESIDENT EVIL VÍTEJTE V RACOON CITY BÝT NA HBO MAX?

Ne. Resident Evil: Vítejte v Raccoon City je film Sony, nikoli film Warner Bros., a proto Resident Evil: Vítejte v Raccoon City nebude na HBO Max ve stejnou dobu, kdy je v kinech. HBO Max – kterou vlastní Warner Media – je domovem pro streamování úspěšných filmů Warner Bros. Duna , ale nebude to domov pro streamování Resident Evil: Vítejte v Raccoon City . (Aspoň ne v dohledné době.)

JE RESIDENT EVIL VÍTEJTE V RACOON CITY NA NETFLIXU?

Ne. Resident Evil: Vítejte v Raccoon City není na Netflixu. Zatímco Netflix podepsal nějaké smlouvy na streamování některých filmů Sony pro rok 2022, Resident Evil: Vítejte v Raccoon City je film z roku 2021 a pravděpodobně v něm nebude zahrnut. Proto je to nepravděpodobné Resident Evil: Vítejte v Raccoon City bude v brzké době streamovat na Netflixu.

Kde sledovat Resident Evil: Vítejte v Raccoon City