Je dnešní hra „Thursday Night Football“ na Amazon Prime? Kde sledovat „Fotbal ve čtvrtek“

Jaký Film Vidět?
 

Živě z Lumen Field hostí Seattle Seahawks Los Angeles Rams Čtvrteční večer fotbal !NFC West je opravdu divoký. Po čtyřech týdnech akce vedou Kyler Murray’s Arizona Cardinals 4:0, Los Angeles Rams 3:1 a Seattle Seahawks a San Francisco 49ers 2:2. Dnešní zápas mezi Rams, kteří prohráli zápas ve 4. týdnu proti Cardinals, a Seahawks, kteří vyhráli zápas 4. týdne proti 49ers, je skvělý způsob, jak zahájit 5. týden. Může Matthew Stafford dovést Rams k vítězství, nebo bude Russell Wilson to udělá dvakrát za sebou? Chystáme se to zjistit.Jaký je kanál Čtvrteční večer fotbal dnes večer? Je Čtvrteční večer fotbal na Amazon Prime Video? Zde je vše, co potřebujete vědět.JE ČTVRTEK V NOCI FOTBAL NA AMAZON PRIME VIDEO DNES VEČER?

Ano! Počínaje dnešním zápasem Rams/Seahawks, Čtvrteční večer fotbal je nyní k dispozici pro streamování na Prime Video (kompletní plán níže).

ČTVRTEK V NOCI FOTBAL INFORMACE O ČASE/KANÁLU:

Dnešní večer Čtvrteční večer fotbal utkání začíná ve 20:20. ET na FOX, Prime Video a NFL Network.KDE SLEDOVAT ČTVRTEK V NOCI FOTBAL :

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete dnešní večer sledovat živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Jak jsme zmínili výše, můžete se podívat i na dnešní večer Čtvrteční večer fotbal hra na Prime Video . Pokud nejste aktivním odběratelem, můžete zakoupit předplatné Amazon Prime za 12,99 $/měsíc, 119,00 $/rok nebo samostatné členství Prime Video za 8,99 $/měsíc. Amazon nabízí oprávněným předplatitelům 30denní bezplatnou zkušební verzi .

Dnešní večer TNF hra se také vysílá na NFL Network, což znamená, že ji můžete sledovat živě na Web NFL Network , aplikace NFL nebo aplikace NFL Network .ČTVRTEK V NOCI FOTBAL INFO ŽIVĚ STREAMU:

Můžete také sledovat TNF s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV nebo Sling TV . Každá z výše uvedených služeb nabízí FOX a NFL Network. Čtvrteční večer fotbal je také k dispozici ke streamování zdarma na Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

Foto: Getty Images

ČTVRTEK V NOCI FOTBAL PROGRAM 2021:

  • 6. týden (14. října): Tampa Bay ve Philadelphii (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 7. týden (21. října): Denver v Clevelandu (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 8. týden (28. října): Green Bay v Arizoně (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 9. týden (4. listopadu): New York Jets v Indianapolis (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 10. týden (11. listopadu): Baltimore v Miami (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 11. týden (18. listopadu): Nová Anglie v Atlantě (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 13. týden (2. prosince): Dallas v New Orleans (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 14. týden (9. prosince): Pittsburgh vs. Minnesota (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 15. týden (16. prosince): Kansas City v Los Angeles Chargers (20:20 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)
  • 16. týden (sobota 25. prosince): Cleveland v Green Bay (16:30 ET na FOX, Prime Video a NFL Network)

Hodinky TNF na Prime Video