Jiný

Je „Atlantic Crossing“ založen na skutečném příběhu?

Jaký Film Vidět?
 

Atlantický přechod vypráví malý kousek historie, o kterém jen málo lidí slyšelo. Nová série PBS zkoumá neobvyklý vztah mezi dvěma významnými osobnostmi, americkým prezidentem Franklinem Delano Rooseveltem a norskou korunní princeznou Märthou, když se během druhé světové války sblíží.

Atlantický přechod má své suché okamžiky, ale jeho bohatá scenérie a skvělá vystoupení to více než vynahradí. Jsme obzvláště nadšení, že můžeme vidět více MacLachlana a Harrise jako Franklina a Eleanor Rooseveltových, píše ve svém Atlantický přechod Posouzení .Chcete se dozvědět skutečný příběh nové série PBS? Zde je to, co potřebujete vědět o inspiraci Atlantický přechod.po úvěrovém doktorovi divné

JE ATLANTICKÝ PŘEKROČENÍ PRAVDIVÝ PŘÍBĚH?

Ano, Atlantický přechod je založen na skutečném příběhu. Ačkoli nová série PBS není striktním popisem událostí, je inspirována skutečným vztahem mezi FDR a princeznou Martou, vysvětlil na tiskovém turné Asociace televizních kritiků spisovatel a tvůrce Alexander Eik. Vyvinuli jsme velmi vážné úsilí, abychom dosáhli historické důvěryhodnosti. Ale Atlantický přechod je beletrizované drama inspirované skutečnými událostmi, řekl Město a země . Proto jsme tuto show nazvali „inspirovanou skutečnými událostmi“.

Atlantický přechod Hlavní příběh je pravdivý, trval na tom Eik. Korunní princezna Märtha měla až do své smrti k prezidentu Rooseveltovi větší přístup než kdokoli jiný, a… během války vynaložila značné úsilí na pomoc Norsku. Aby se Eik a jeho tým lépe připravili na seriál, důkladně prozkoumali norského krále a manžela Märthy, korunního prince, protože o samotné princezně bylo málo informací.A zatímco Eik a Atlantický přechod Tvůrci použili detektivní práci k sestavení příběhu. Museli to zjednodušit a zdramatizovat, aby z pětileté válečné historie vtělili do 8hodinového dramatu, vysvětlil. Ale samozřejmě to, co se stalo v soukromějších a intimnějších situacích, nikdo neví, takže jsme si museli představit, co se stalo za zavřenými dveřmi.

perfektní vánoční nevlastní sestra

Další informace o historii skutečného života Atlantický přechod , podívejte se na PBS Atlantic Crossing: Historie, kterou byste měli vědět, než budete sledovat .moc duchů sezóna 1

KDE MŮŽEM SLEDOVAT ATLANTICKÝ PŘEKROČENÍ ?

Atlantický přechod měla premiéru počátkem dubna, ale seriál můžete stále dohnat. Právě teď můžete sledovat Atlantický přechod s prémiovým předplatným na Amazon Prime , nebo kupte jednotlivé epizody prostřednictvím Google Play , Youtube nebo Vudu . A abyste chytili nové epizody, nalaďte si v neděli v 9 / 8c na PBS.

ATLANTICKÝ PŘEKROČENÍ ODLET: KDO HVĚZDÍ ATLANTICKÉ PŘECHOD ?

Nové dobové drama PBS má několik významných jmen, které hrají jeho vlivné historické postavy. Atlantický přechod hvězdy Sofia Helin jako norská korunní princezna Märtha, Tobias Santelmann jako norský korunní princ Olav, Kyle MacLachlan jako prezident Franklin Delano Roosevelt, Harriet Sansom Harris jako Eleanor Roosevelt, Søren Pilmark jako norský král Haakon VII a Anneke von der Lippe jako Ragni Østgaard.

Kde se dívat Atlantický přechod