Jiný

Je „The Lovely Bones“ založeno na skutečném příběhu?

Jaký Film Vidět?
 

Saoirse Ronan získala svou druhou nominaci na cenu BAFTA za hlavní roli v záhadě Petera Jacksona z roku 2009 The Lovely Bones - a bylo jí pouhých 16. Ronanův výkon jako Susie Salmon, mladé dívky, která dohlíží na svou rodinu z očistce, znamenal zásadní průlom v kariéře mladé herečky. Film je založen na stejnojmenném románu Alice Seboldové; ale je to vůbec založeno na skutečném příběhu?

The Lovely Bones sleduje Susie, zavražděnou mladou dívku, která po smrti cestuje do očistce. Když dohlíží na svou rodinu, musí se rozhodnout, co je pro ni důležitější: láska k rodině nebo pomsta proti vrahovi. Pokud chce, aby se její rodina uzdravila, bude muset odpustit činy jejího vraha a přejít do posmrtného života.Film určitě zní jako fantasy film, takže se zdálo, že skutečný příběh byl mimo stůl. Ale odpověď vás možná překvapí, když použijete internetovou frázi z roku 2015. Zde je vše, co potřebujete vědět o skutečném příběhu The Lovely Bones :Je The Lovely Bones založeno na pravdivém příběhu?

Ano - tak nějak. Děj posmrtného života, ve kterém Susie sleduje svou rodinu z očistce, není skutečný. Ale původní autorka knihy, Alice Sebold, uvedla, že příběh byl částečně založen na skutečném znásilnění a vraždě mladé dívky v Norristownu v Pensylvánii, která byla v 70. letech unesena z rodičů.

Když psala příběh, Sebold řekla, že se dostane do výhodného postavení mladé dívky a bude se dívat na svou rodinu z podsvětí. Sama Sebold byla svědkem podobného incidentu. V roce 1981 byl autor napaden a znásilněn, ale dostal se naživu vyprávět její příběh .Kde je The Lovely Bones streamování?

The Lovely Bones byl na Netflix přidán začátkem tohoto května, naštěstí! Pokud chcete záhadu streamovat, pokračujte do Netflixu.

Je The Lovely Bones k dispozici k pronájmu / nákupu na VOD?

Pokud chcete vlastní kopii The Lovely Bones , máte štěstí. Film si můžete pronajmout od 2,99 $ nebo si jej zakoupit od 7,99 $ za Google Play , iTunes , Microsoft , Prime Video , Vudu nebo Youtube .Kam se dívat The Lovely Bones