Jiný

Jahmil French, hvězda „Degrassi: Nová generace“, umírá ve 29 letech

Jaký Film Vidět?
 

Herec Jahmil French zemřel ve věku 29 let. Francouz byl nejlépe známý pro hraní Davea Turnera v kanadském dramatu Degrassi: Nová generace , mimo jiné role.

Zprávy z Francouzská přihrávka poprvé v oběhu brzy v úterý ráno, ale příčina smrti nebyla odhalena. Tuto zprávu později potvrdil jeho přítel a Soundtrack co-star Gossip Girl, kdo tweetoval ,Mohu potvrdit, že můj dobrý přítel, spolupracovník a všude kolem inspirace, Jahmil French, včera zemřel. Pouze zveřejňování příspěvků, protože vidím, jak se příběh dostává ven. O něm si toho povím později. Právě teď všichni zpracováváme tuto zničující zprávu.Krátce poté, co Chica potvrdila zprávy o smrti Jahmila Francise, začaly se mu vynořovat pocty od jeho hvězd, včetně Christiny Milian, Christine Prosperi a Annie Clarkové.Budeš chybět, napsal Milian, Francouz Soundtrack co-star, pod hercovým posledním Instagram , usmívající se selfie zveřejněná v lednu. Klidný odpočinek, králi.

Clarka, který hrál Fionu Coyneovou Degrassi: Nová generace , sdílel video z francouzského tance na jevišti. Zlomená srdcem nad ztrátou našeho přítele Jahmila Francise, napsala. Tak plný energie a zábavy. Vždycky tančil. Skutečný talent a skvělý přítel.Chlapík Degrassi kamenec Christine Prosperi (Imogen Moreno) na ni znovu zveřejnil různé pocty a videa Instagramový příběh , včetně jednoho od Jessicy Tyler. Naše srdce jsou těžká ... Ačkoli ne všichni jsme od té doby udržovali úzký kontakt Degrassi skončila - a ne z jiného důvodu než z prostého faktu, že čas a život jde dál - na konci dne jsme rodina, napsala. Jsi tak milovaný, Jahmile. Moje srdce jde ven tobě a tvé rodině. Odpočívej v pokoji. Vaše laskavost a jasné světlo nezapomenete.

Francouz se poprvé proslavil v roce Degrassi série spinoff Degrassi: Nová generace , ve kterém hrál jako Dave Turner v letech 2009 až 2013. Během několika příštích let se objevil v různých významných produkcích, včetně Rozkol , Za prvního světla , a Zvýšit . Naposledy se objevil v dramatu Netflix Soundtrack , který byl vydán v prosinci 2019.

Odpočívej v pokoji, Jahmile, francouzsky. Budeš chybět.

Kam streamovat Degrassi: Nová generace