Jiný

Jane Fonda a Lily Tomlin se vrací jako „Grace a Frankie“ se čtyřmi novými epizodami s překvapením na Netflixu

Jaký Film Vidět?
 

Vyndejte pěknou láhev vína a usaďte se Grace a Frankie tento víkend. V překvapivém kroku Netflix dnes za úsvitu vypustil první čtyři epizody sedmé a poslední sezóny show. Jane Fonda a Lily Tomlin se vracejí ke svým titulním rolím, respektive k poslednímu kolotoči rozvodu, lásky a především přátelství.

The oznámení pro ukázku 7. sezóny přišel s nějakým typickým žertem Fonda/Tomlina.Chyběli jste nám! Tomlin začíná a dodává: Ale co je důležitější, chyběli jsme ti. Poté se dvojice hašteřila tam a zpět a nakonec se pustila do pronásledování: nové epizody jsou právě teď na Netflixu.Ačkoli Netflix upustil od prvních čtyř epizod, stále je toho mnoho, co přijde, škádlí Fonda. 7. sezóna úspěšné komediální série bude obsahovat 16 epizod, což znamená, že v roce 2022 je stále ještě tucet epizod na cestě k Netflixu. S poslední sezónou Netflixu s 16 epizodami se série zapíše do historie jako nejdéle běžící původní série Netflixu. vůbec, překonává všechny předchozí komediální a dramatické seriály s neuvěřitelnými 94 epizodami. Pokud to někdo dokáže, Grace a Frankie to umí!

Fanoušci Grace a Frankieho, máme pro vás něco speciálního – nyní se streamují čtyři nové epizody ze 7. řady!A další epizody jsou na cestě! pic.twitter.com/XYPZuvyI9A

— Netflix (@netflix) 13. srpna 2021Sezóna 6 Grace a Frankie viděl zpackaný Nádrž se žraloky pokus končící tím, že se Robert a Sol objevili u pláže Grace a Frankie, aby se nastěhovali. Tyto nové epizody navazují přesně tam, kde skončilo finále minulé sezóny, přičemž bývalé dámy bydlely ve stejném domě – a agenti FBI zabili dveře.

Spolu s Fondou a Tomlinem poslední sezóna Grace a Frankie Hrají Sam Waterson, Martin Sheen, June Diane Raphael, Brooklyn Decker, Baron Vaughn a Peter Gallagher, kteří si své role zopakují pro sedmou sezónu.

Úspěšnou sérii produkuje Skydance Television a uvidíme, jak se Marta Kauffman a Howard J. Morris vrátí do svých rolí showrunnerů a výkonných producentů. Fonda, Tomlin, Paula Weinstein, Robbie Tollin, Hannah KS Canter, Marcy Ross a David Ellison, Dana Goldberg a Bill Bost ze Skydance jsou také jako EP.

Závěrečné epizody Grace a Frankie bude debutovat TBA v roce 2022.

Proud Grace a Frankie na Netflixu