Joy Behar se zbláznila, házela bosou nohou na stůl horkých témat pro masáž nohou od Matthewa McConaugheyho v „The View“

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Joy Behar možná tvrdě pracovala Pohled dnes ráno, ale přesto si našla chvíli na odpočinek. Dlouholetému spolumoderátorovi byla poskytnuta masáž chodidel živě vysílaná od nikoho jiného než tehdejšího hosta pořadu, Matthewa McConaugheyho, který zrcadlil jeho vzhled. Pohled zpět v roce 2006.Když byl herec před více než deseti lety hostem show, otestoval své masérské schopnosti na Beharovi a nemohl si nechat ujít příležitost znovu vytvořit nezapomenutelnou scénu v dnešní epizodě.Alyssa Farah Griffinová to všechno zařídila a naznačila intimní chvíle McConaugheyho s Behar během rozhovoru v úterní epizodě.Než jsem se dostal na představení, byl to velmi ikonický okamžik Pohled historie se odehrála, řekla Griffin McConaughey, zatímco Behar přemýšlela o tomto okamžiku jako o vrcholném momentu svého života.

A samozřejmě, Pohled měl klip po ruce i o 17 let později. Vintage moment ukázal Behar roztaženou přes tehdejší spoluhostitelku Elisabeth Hasselbeck, když natáhla nohu do McConaugheyho klína. Po skončení klipu se Behar chopila okamžiku a řekla McConaugheymu: „Shodou okolností jsem si dnes ráno udělal pedikúru a podepřel si nohu přímo před ním na stole Hot Topics.McConaughey byl hravý, usmíval se a foukal na ruce, než se pustil do práce. Behar to mezitím zatracovala před kamerami, mávala rukama ve vzduchu a dělala absurdní sérii mimiky.

Víš, odkud jsem to vzal? zeptal se, než vysvětlil, že používal trik svého otce k masáži Beharových nohou. Ať to bylo cokoli, fungovalo to, protože Behar zvolal: Ach, ten je dobrý.epizoda View 2006

Foto: ABC

Behar pokračovala ve chvále skvělé práce svého hosta a řekla McConaugheymu: Reflexologie je vaše další kariéra, ale komplimenty vydržely jen tak dlouho. O chvíli později ho varovala: Ne tak těžké, ne tak těžké!

Vypadá to, že McConaughey by mohl potřebovat trochu dalšího tréninku, než se stane profesionálním masérem, ale máme pocit, že Behar rád cvičí, kdykoli potřebuje.

Pohled vysílá ve všední dny v 11/10 C na ABC.