Jsou Amy Robach a T.J. Holmes na „GMA3“ dnes, 27. prosince?

Jaký Film Vidět?
 

Dovolená přišla a odešla, ale kam se poděla GMA3: Co potřebujete vědět ?Poslední tři týdny pravidelní hostitelé Amy Rob a T.J. Holmes byli pohřešováni v důsledku jejich údajného románku a minulý týden byla svědkem nepřítomnosti jejich spoluhostitelky Dr. Jennifer Ashtonové, když odjížděla na prázdninovou dovolenou.V pátek před Vánocemi vysílala síť předtočený sváteční program a včerejší vysílání obsahovalo soutěž o zbytky z dovolené. Takže, kde to pro dnešek zbývá? Je Ashton zpět? Objeví se naši oblíbení hostitelé sesazení z trůnu?

Robach a Holmes byli spolu několikrát spatřeni od doby, kdy byli 5. prosince odstraněni ze vzduchu, až do vnitřního vyšetřování. TMZ tvrdil, že se do show nevrátí až do nového roku vzhledem k jejich předem stanoveným plánům na dovolenou.

Málo se ví o jejich plánech na dovolenou; včera však byli spatřeni, jak cestovali z New Yorku do Atlanty, kde se na letišti stýkali.The Daily Mail uvádí, že Holmes má bydliště ve městě Georgia a oba tam dříve plánovali strávit dovolenou, ale jejich plány byly „vykolejeny“. Prodejna má podezření, že to mohlo být způsobeno převládající sněhovou bouří ve státech nebo chaosem, který následoval po odhalení jejich aféry. Netřeba dodávat, že se zdá, že mají své kachny za sebou a zbývá jim dát nula „effs“.

V posledních několika týdnech jsme viděli DeMarca Morgana, Rhiannon Ally, Stephanie Ramos a Gio Benitez u kormidla show s lékařským přispěvatelem ABC News Dr. Darienem Suttonem, který zasáhl kvůli Ashtonově dočasné nepřítomnosti. Ale kdo je dnes ve vysílání? Pokračujte ve čtení a dozvíte se to.Jsou Amy Robach a T.J. Holmes dnes na GMA3?

S lítostí oznamujeme, že Amy Robach a T.J. Holmes v dnešním vysílání chybí GMA3: Co potřebujete vědět . Tyto dvě moderátorky se naposledy objevily v talk show 2. prosince, takže 5. prosince bylo prvním vysíláním bez nich. Kromě jejich nepřítomnosti je doktorka Jennifer Ashtonová také mimo práci kvůli prázdninové dovolené, kterou oznámila na 16. prosince.

Kalendář Amy Robach a TJ Holmes GMA3 Foto: Getty Images; Foto ilustrace: Dillen Phelps

Jsou Amy Robach a T.J. Holmesova jména jsou stále součástí oznámení?

I po třech týdnech bez vysílání se Amy Robach a T.J. Holmesova jména jsou stále zahrnuta v úvodní sekvenci talk show. Před každým vysíláním se slogan „Nyní, z Times Square, Amy Robach a T.J. Holmes s Dr. Jennifer Ashtonovou a Co potřebujete vědět“ čte nahlas vypravěč. Máme podezření, že jejich jména nebudou z úvodu odstraněna, dokud ABC neoznámí konkrétní plán budoucího vysílání. V současné době probíhá v síti výměna, dokud nebude dokončena interní revize.

Kdo nahrazuje Amy Robach a T.J. Holmes dnes?

Překvapení, překvapení! Máme čerstvé trio. V dnešním vysílání přebírají Gio Benitez a Janai Norman Amy Robach a T.J. Holmes a Dr. Darien Sutton zastupují Dr. Jennifer Ashtonovou GMA3: Co potřebujete vědět .

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gio Benitez (@giobenitez)

Kde jsou Amy Robach a T.J. Holmesi?

No, víme, že Amy Robach a T.J. Holmesové se v Atlantě ochlazují, ale zaznělo něco o jejich návratu do poledního vysílání? Bohužel ne. Po prvním dnu byli vyřazeni ze vzduchu a náhradní hostitelka Stephanie Ramos řekla, že „ mít den volna ,“ nebyly žádné další komentáře k jejich nepřítomnosti. V budoucnu náhradní hostitelé uvádějí, že „vyplňují“ běžné hostitele.

Dr. Jennifer Ashtonová také neprozradila podrobnosti o svém návratu.

Zítra se můžete podívat na denní aktualizace o tom, kdo je kdo v těchto matoucích časech!

GMA3: Co potřebujete vědět vysílá ve všední dny ve 13 hodin. ET na ABC.