Kevin Hart: Nezodpovědná recenze Netflixu: Ďábel je v detailech

Jaký Film Vidět?
 
Dokonce své nedostatky doplní dvěma zvukovými narážkami; nejprve pronikavá ozvěna z mikrofonu, když se dozví o sledování pornografie své manželky; pak instrumentální soundtrack k sérii vystoupení, ve kterých si Hart představuje, že chrání svůj domov a rodinu před vetřelci (lupiči v roce 2016 ve skutečnosti ukradli z Hartova domu více než 500 000 $, ale komik byl tehdy mimo město).cracka nový seriál, kde se dívat

Hart je nejlepší na jevišti, když se opírá o situace, které ho činí nejzranitelnějším. Ať už je to cestování v Japonsku bez tlumočníka, řešení skutečných sraček na koberci jeho domu a neví, o koho jde, nebo se učí lyžovat v Aspenu.A on je nejlepší na obrazovce, když má fólii - ve svých filmech dosáhne této chemie s Dwaynem The Rock Johnsonem a v brilantním závěrečném závěsu Hart najde komediálního nemesis v Sealovi, obává se, že zpěvák během jeho černý týden v Aspenu. Selhání jeho rodiny na svazích je plné zpětných volání, v jeho popisu filmové, a také odhaluje všechna jeho zranitelná místa ještě jednou.Dříve, když se Hart blížil ke středu své hodiny, prohlásil svou prvořadou zprávu pro nás dovnitř Nezodpovědný je toto: Neutíkej před svými kecy. Přijměte to a staňte se lepším.

Doufejme, že si všichni pamatujeme na Hartovu radu. Hart v ceně.Sean L. McCarthy pracuje v komediálním rytmu pro své vlastní digitální noviny, Komiks je komiks ; předtím, pro skutečné noviny. Se sídlem v NYC, ale bude cestovat kamkoli na kopeček: zmrzlina nebo novinky. Také tweety @zahradnicka a podcasty půlhodinové epizody s komiky odhalující příběhy o původu: Komiks představuje nejdříve poslední věci .

Hodinky Kevin Hart: Nezodpovědný na Netflixu