Streamujte Nebo Přeskočte

Recenze „Marvel's Cloak And Dagger“: Streamujte ji nebo přeskočte?

Jaký Film Vidět?
 

Televizní vesmír společnosti Marvel odvedl dobrou práci, když zůstával trvale temný a vrstvený. Ušetřete na zvláštní lízátko Železná pěst nebo Nelidské , přehlídky byly více o postavách než o jejich schopnostech. Marvel’s Cloak & Dagger udržuje tento styl, jen s teenagerem. Může se Marvel show na Freeformu vyrovnat drsnosti těch na Netflixu?

MARVEL'S CLOAK & DAGGER : STREAM TO NEBO SKIP IT?

Úvodní snímek: Jak se začíná její třída, malá holčička si přiváže baletní boty. Biffuje piruetu, ale usměje se a dostane se na místo poté, co jí to řekne učitel, Tandy! Soustředit se!

Podstata: Mezitím v jiné části New Orleans plánuje skupina dospívajících ukrást rádio z luxusního automobilu, protože majitel automobilu jim za to přestal platit. Jeden z dospívajících, Billy (Marqus Clae), to nechce dělat, ale jeho malý bratr Tyrone to dělá za něj, navzdory Billyho námitkám. Zatímco mluví, přijdou policajti a jsou pronásledováni pěšky k molu poblíž ropné plošiny.

Tandyin otec ji vyzvedne z baletu, protože její matka má stále bolesti zad. Její otec zoufale mluví s telefonem s lidmi v práci o ropné plošině, která se hroutí. Je ve stresu a nevěnuje pozornost silnici. Nakonec se otočí, aby se vyhnul kamionu, a vrhne se do Mexického zálivu, jen když exploduje souprava. Tyronův bratr je mezitím zastřelen policajty a Tyrone se ponoří dovnitř, aby mu pomohl. Oba zasáhla tlaková vlna, Tandy vyzařovala světlo a Tyrone přiznal tmu. Nějaká ruka natáhne ruku a zachrání Tandyho před zkázou.Foto: Freeform

Střih na roky později. Tandy Bowen (Olivia Holt) je teenagerka, která se živí tím, že grifuje se svým přítelem Liamem (Carl Lundstedt); místo toho, aby žila se svou matkou alkoholičkou Melissou (Andrea Roth), spí v opuštěném kostele a přemýšlí, jestli se měla utopit s otcem v jejich autě. Tyrone Johnson (Aubrey Joseph) chodí do přípravné školy a je hvězdou basketbalového týmu, ale v poslední době je nesoustředěný; poslední událost zahrnuje bitku ve hře. Jeho rodiče Adina (Gloria Reuben) a Michael (Miles Mussenden) se ptají, co se děje; Tyrone chce jen jít pod peřinu a zapomenout.Film Spider Man daleko od domova online

Ti dva se setkají na večírku v lese, kde mu Tandy - můj otec mě pojmenoval po svém prvním počítači - ukradne peněženku. Pronásleduje ji a když ji chytne za ruku, její světlo a jeho tma se setkají. To, co nakonec zjistí, je, že mají pravomoci. Když Tandy odrazí jednoho z bohatých kluků, kterým ukradla, objeví se v její ruce lehká dýka, která ho bodne. A když Tyrone konfrontuje policistu, který zastřelil Billyho, zjistí, že může uniknout okolním lidem ve tmě.

Foto: Freeform

Náš Take: Stejně jako všechno Marvel, Plášť a dýka začínal jako komiks, debutovali Cloak (Tyrone) a Dagger (Tandy) v roce 1982. Je to zajímavý koncept; dva dospívající, kteří mají pravomoci, kterým nerozumí, sešli, aby si navzájem pomohli využít to, co mají. Ale ani po sledování prvních dvou epizod seriálu to neznáme. Ve skutečnosti, kromě scény během party v lese, oba nesdílejí ani jeden snímek z kamery. Cítí se to jako docela pomalé tempo vývoje, vzhledem k tomu, že show má být o tom, jak si oni dva vytvoří románek a pokusí se přijít na to, jaké jsou jejich síly.

Jinak však Plášť a dýka odvádí skvělou práci při nastavování životů Tandy a Tyrone. Oba mají ve svém životě temnotu, která zůstala nevyřešena. Pro Tyrona je to smrt jeho bratra; pro Tandy je to způsob, jakým společnost Moxxon Corporation nejen přispěla ke smrti jejího otce, ale v zásadě roztrhla jejich rodinu na kusy - její matka se i nadále snaží získat restituce, zatímco si obléká jednoho nového právníka za druhým.

mrazivý sněhulák cbs

Foto: Freeform

Televizní vesmír společnosti Marvel má tendenci být na temnější straně, zejména ve srovnání s filmovým vesmírem, ale vzhledem k tomu, že hrdinové jsou dospívající a show je ve formátu Freeform, je tato show překvapivě temná a odvážná. Není to tak, že Tandy najednou upustila od zločineckého života, protože má schopnosti; ve druhé epizodě, ona a Liam vyloupili rituální svatbu, aby pro ni zaplatili novou identitu. Nemusí tedy být tak špatné obchodovat pomalým tempem, abychom viděli všechny stránky Tyrona a Tandyho, než se stanou Pláštěm a Daggerem.

Pohlaví a kůže: Tandy a Liam mají sex v Liamově náklaďáku, ale oblečení každého zůstane.

Rozstřel: Na konci první epizody se Tyrone podívá na baletní střevíček, který našel na pláži v den, kdy byl zastřelen jeho bratr; v záběru do minulosti vidíme jeho a Tandyho držet se za ruce v bezvědomí. Tandy vzhlédne k vitráži v kostele. Na konci epizody 2 auto, které Tandy vyhání z New Orleans, najednou zastřelí chlapík, který se objeví odnikud. Netuší, že je to Tyrone.

Foto: Freeform

Více na:

Sleeper Star: Tvůrce Joe Pokaski a redakční tým si uvědomují, že mají k dispozici Glorii Reubenovou, a dávají jí masité scény v obou epizodách jako Tyronina matka Adina, která dokázala po Billyho smrti přestavět jejich rodinu. Od té doby jsme fanoušky Reubenu JE a nezapomněla, jak je dobrá.

Většina pilotních linek: Našel jsem bohaté děti, vklouzl jsem jim něco do pití a vyzvedl jsem jim jejich bohaté dětské věci, říká Tandy ke značce, kterou najde v klubu.

Naše výzva: Streamujte to, protože chemie mezi Holtem a Josephem je patrná v jejich krátkých společných scénách, takže se těšíme, až je uvidíme společně dál. A Gloria Reuben budeme sledovat ve všem.

Joel Keller ( @jelkeller ) píše o jídle, zábavě, rodičovství a technice, ale sám si nedělá dítě: je to feťák z televize. Jeho tvorba se objevila v New York Times, Slate, Salon, VanityFair.com, Playboy.com, Fast Company’s Co.Create a jinde.

Hodinky Marvel's Cloak and Dagger na Freeform