Jiný

Možná neobnovujte sitcomy, pokud je nemůžete streamovat? |

Jaký Film Vidět?
 

Miluji probuzení. Kdybych měl neomezené množství zdrojů a neomezené množství času, dychtivě bych financoval probuzení každé přehlídky, kterou miluji, a postavil bych zařízení pro ovládání času, které by mi dalo dostatek hodin denně na sledování mých prací. Neberte nic, co se chystám říct, jako obžalobu kultury obrození, protože jsem naprosto spokojeným občanem tohoto nového televizního světa. Ale i takového pomocníka, jako jsem já, trápí jedna věc, kterou se sítě podle všeho nezdají být fázované: proč oživovat show, když její zadní katalog nebyl v žádné streamovací službě?

Připadá mi to jako samozřejmost, trochu rad tak zřejmých, že bych o tom nemusel psát celý článek. Je to proto, že když je show znovu oživena, jsou tu dvě publika, za která musí show hrát. Musí to vzbudit zájem starých fanoušků, těch, kteří se každý týden naladili ve stanovený čas, protože videorekordéry byly vrtkavé a streamované, a dokonce ani DVD box sety nebyly nic. Revivals musí také potlačit toto publikum se všemi novými fanoušky, které mají být znovu oživeny po letech (nebo desetiletích) od jejich původního ukončení. Televizní publikum z let 2010 je zlomené AF a hodnocení, která jsou dnes považována za hit, by ani nezlomila top 50 zpět za den. Tato probuzení, která přicházejí s množstvím předvědomí a také s publikem starým i mladým, jsou jistým způsobem, jak zacílit na velké publikum.To znamená, že pokud show nestrávila posledních deset let seděním na lavičce, zatímco její vrstevníci hráli v streamovaných hlavních ligách. Přinejmenším oživené pořady musely být v menších ligách (aka syndication on cable).nejnižší vítězné skóre ohrožení

Nemělo by to být pro sítě bolestně zřejmé? Každý ví, že takto se dnes sledují televizní pořady, ve 12hodinových intervalech, den co den, jako hluk pozadí pro naše prdění online. To je důvod, proč miliony dětí, které se narodily poté, co si Ross a Rachel dali pauzu, z toho šílí Přátelé příští rok opouští Netflix. Přehlídka není jen týdenní závazek jako tomu bylo u mé generace. Pro ně je to doslova zvuk být doma. Proto Přátelé a podobně Kancelář a Parky a rekreace by byli hlavními kandidáty na oživení. Lidé jsou jimi stále posedlí.

Stačí se podívat, jak konkrétně proběhly všechny probuzení sitcomu Fullerův dům , Will & Grace , Roseanne , Murphy Brown a brzy se vrátí Mad About You . Mezi nimi získáte pěknou ukázku pořadů, které byly v těžkém publikování ( Plný dům , Will & Grace ), k dispozici pro streamování ( Roseanne ) a nikde ( Mad About You , Murphy Brown ).Mike Yarish / Netflix

Zatímco Plný dům a Will & Grace nebyli k dispozici ke streamování před zasažením oživení, byli hlavními hráči v místní a kabelové syndikační hře, protože se dostali do vzduchu. To rozhodně platí Plný dům Jsem přesvědčen, že běží nepřetržitě nepřetržitě 25 let napříč stovkami místních poboček a kabelových sítí. Tyto přehlídky dokázaly přilákat mladší publikum; Plný dům nashromáždil nejméně dvě generace dětí, z nichž se stali dospělí, kteří se dychtivě naladili, kdy Fullerův dům se objevila na Netflixu, službě, za kterou již pravděpodobně platili. Will & Grace , který je nyní ve své třetí a poslední sezóně svého oživení, měl tu výhodu, že byl mimo vysílání po dobu 11 let, na rozdíl od 20+, když se vrátil v roce 2017. Bylo to stále čerstvé a přírůstek přehlídky pouze k Hulu pomohl.když je ztraceno ve vesmíru vychází 3. sezóna

ABC

Roseanne byl podobně všudypřítomný v opakováních po celá desetiletí a měl také bonus být oporou Netflixu během prvních streamovacích služeb. A před oživením se celá řada přesunula na Amazon Prime Video, kromě hodin a hodin opakování vysílaných každý den na TV Land. Jistě, mít hvězdu na Twitteru jako maniaka jako hvězda pomohla show zaujmout hodně pozornosti, ale její podporovaný pocit důvěrnosti, který udržuje diváky po dvě sezóny Conners .

A pak je tu Murphy Brown , show, která neměla být znovu oživena - a říkám to jako někdo, komu se oživení líbilo! Ale také to říkám jako někdo, kdo nedostal příležitost se dívat Murphy Brown když to bylo poprvé a ještě nikdy jsem neviděl drtivou většinu běhu show ... protože to není na streamingu nebo dokonce na DVD. Je to sotva v opakováních! Murphy Brown byla hlavní součástí počátku 90. let zeitgeist, ale bylo zabráněno být nostalgickým záchvatem 21. století kvůli komplikovaná hudební práva .

Warner Bros.Entertainment Inc

Jde o to, že CBS to věděla, když nařídila oživení, a věděli, že show musí být na streamování, aby se staralo o nové publikum. Proto ručně vybrali hrst epizod, z nichž pravděpodobně neplatí písně Motown, a po omezenou dobu je nabízeli na CBS All Access. Ale to bylo doslova příliš málo, příliš pozdě. Přehlídka se vrátila k průměrným hodnocením a na tom se nezlepšila. Zájem nebyl, protože za posledních 20 let neexistoval způsob, jak by se nové publikum mohlo zajímat.

Z toho mám obavy Mad About You . Paul Reiser a Helen Hunt jsou stále na vrcholu své hry a rychlá chemie přehlídky stále existuje. Je to zábavné oživení, o kterém si myslím, že uspokojí každého, kdo má krásné vzpomínky na sledování seriálu během rozkvětu Must See TV. Ale ... to by mohlo být ono.

Trae Patton / Sony Pictures Televion

Mad About You nikdy nebyl tak velkým syndikačním hitem jako jeho vrstevníci. Na rozdíl od Přátelé , Seinfeld , a Frasier , které všechny streamují na Hulu nebo Netflixu nebo na obou, Mad About You byl zařazen do streamování na STARZ všech míst. Předchozí sezóny jsou nyní k dispozici pro streamingový domov oživení, Spectrum TV, ale musím se divit, jestli zájem stále existuje. Naštěstí pro Mad About You , to nebude muset splňovat drsné metriky úspěchu Murphy Brown bojoval proti. Jako streamovací seriál Spectrum se neočekává, že bude vystupovat proti pěveckým soutěžím nebo sportovním událostem v síti TV Juggernaut.

sledujte příběh ze západní strany

Chápu, proč jsou probuzení věcí. Jak znovu zopakuji, rád bych každou noc nesledoval nic jiného než legendární televizní umělce, kteří vzkřísili své ikonické role. Chci však, aby tato probuzení byla úspěšná, a to znamená být selektivní. Buď je nasaďte na streamovací služby, kde je lze přehnat a očekávání se sníží, nebo jen přivést zpět skutečné včerejší těžké hitery. S ohledem na to bych mohl navrhnout Čerstvý princ Bel-Air nebo Rodinné záležitosti …?

Proud Mad About You na Spectrum TV