Jiný

Mischa Barton odhaluje šikanu, pracovní prostředí vedlo k jejímu „O.C.“ Konec: „Cítil jsem se velmi nechráněný“

Jaký Film Vidět?
 

O.C. předvedl zničující finále sezóny 3 se smrtí Marissy Cooperové a o deset let později je sériová hvězda Mischa Barton konečně připravena o tom mluvit. V novém rozhovoru s E! Zprávy Barton odhalil, co vedlo k úmrtí její postavy v pořadu a co se dělo v zákulisí dramatu mladistvých.

Barton přiznala, že se vždycky styděla mluvit o tom, co se stalo. Řekla E! Zprávy, vždy jsem byl velmi soukromý člověk a dobře jsem si uvědomoval pocity lidí. Nyní, když žijeme v této éře, kde mluvíme o svých zkušenostech a ženy se čistí, co se skutečně dělo v zákulisí a jak s nimi bylo zacházeno, je to trochu jiná věc.The O.C. hvězda vysvětlila, že její odchod ze show byl trochu komplikovaný, ale začal docela brzy přidáním Rachel Bilson, která v show hrála Summer. Mělo to hodně společného s tím, že na poslední chvíli přidali Rachel [Bilson], protože po první sezóně byla řada pravidelná a večer se vyplatila všem - a jakási obecná šikana ze strany některých mužů, kteří se cítili opravdu –Tty, vysvětlil Barton.Přesto trvala na tom, že tuto show milovala, a vytvořila si vlastní mechanismy zvládání, které jí pomohly dál. [Musela jsem si vybudovat své vlastní zdi a způsoby, jak se vypořádat s tím a slávou, která se na mě konkrétně vrhla, řekla. Když jsem se vyrovnal s množstvím invazí, které jsem měl v osobním životě, cítil jsem se velmi nechráněný, myslím, že je to nejlepší způsob, jak to vyjádřit.

Zatímco na O.C. , Barton tvrdil, že pracuje nejdelší hodiny pravděpodobně ze všech postav, říká E! Zprávy, Na tom setu byli lidé, kteří pro mě byli velmi zlí. Nebylo to jako nejideálnější prostředí pro mladou, citlivou dívku, která byla také vržena do hvězdy, aby se musela smířit.Na otázku, kdy se show zhoršila, Barton řekl, že věci se začaly rozpadat kolem druhé sezóny, když se začaly zdvojnásobovat v epizodách a natáčení se stalo obtížnějším. [A] toho bylo na mě moc, řekl Barton. Nevěděl jsem, kam ta postava směřuje ... jsou věci, které si myslím, že lidé udělali špatně a způsob, jakým to zvládli. Takže jsem prostě necítil, že mohu pokračovat.

Producenti jí tedy dali možnost udržet si práci nebo zabít její postavu, vysvětlil Barton. A jako každý jiný O.C. fanoušek už ví, že si vybrala to druhé. Připadalo mi to jako nejlepší věc pro mě a moje zdraví a jen z hlediska toho, že se v té chvíli opravdu necítím chráněn svým hercem a štábem, řekl Barton.Když se ohlédl zpět, Barton připustil, že show mohla situaci zvládnout lépe. Dali mi pocit, že show bude pokračovat s tebou nebo bez tebe a je to to, co to je. Přesto končí její čas O.C. byl hořkosladký. Byl jsem opravdu smutný, že jdu, protože to bylo jako moje rodina, ale byly tam také některé věci, které nebyly tak cool a já bych lhal, abych řekl, že se mi trochu neuklidnilo, že se z toho vymaním ta situace, řekla.

Zatímco společnost Warner Bros. TV odmítla komentovat a Fox žádost E! Popřel, tvůrce seriálu Josh Schwartz se v roce 2017 krátce dotkl Bartonova odchodu Denní bestie rozhovor. Vzniklo to z řady otázek: kreativita, chemie lití, hodnocení, řekl a dodal, že Mischa nechtěl vystoupit z představení o nic víc, než by chtělo vystoupit jiné dítě. S obsazením to byla komplikovaná chemie ... ale rozhodně se aktivně nesnažila opustit show.

O.C. nyní streamuje na HBO Max. Vydejte se do E! Novinky přečíst si celý rozhovor s Mischou Barton.

Shrnutí první sezóny narcos

Kde se dívat O.C.