Jiný

Netflix vedl neustálé rozhovory s Christopherem Nolanem

Jaký Film Vidět?
 

V profilu filmového šéfa Netflixu Scotta Stubera dnes, Odrůda odhaluje, že streamovací stránka, která strávila posledních několik let námluvami s vysokými režiséry, byla v diskusích s možná nejuznávanějším kritikem streamování ze všech: Christopherem Nolanem.

Nolan v minulosti kritizoval zkušenosti se streamováním. Poprvé se zaměřil na HBO Max, když bylo oznámeno, že filmová břidlice Warner Bros. 2021 bude mít premiéru souběžně na HBO Max a v kinech. Nolan se kvůli tomuto rozhodnutí vrhl do Warner Bros. a řekl: Někteří z našich největších filmařů a nejvýznamnějších filmových hvězd šli večer spát, než si mysleli, že pracují pro největší filmové studio, a probudili se, aby zjistili, že pracují na nejhorší. streamovací služba.Zdá se však, že se věci mohly změnit. Stuber poznamenal, že s Nolanem vedl probíhající rozhovory a byly pravděpodobně velmi dlouhé a obtížné, vzhledem k tomu, že Nolan byl v minulosti k Netflixu také kritický. Netflix má bizarní averzi k podpoře divadelních filmů, řekl Nolan IndieWire v roce 2017. Mají takovou bezduchou politiku, že všechno musí být současně streamováno a puštěno, což je zjevně neudržitelný model pro divadelní představení. Takže se ani nedostanou do hry a myslím, že promeškají obrovskou příležitost.Ve stejném rozhovoru, dodal Nolan, si myslím, že investice, které Netflix vkládá do zajímavých filmařů a zajímavých projektů, by byla obdivuhodnější, kdyby se nepoužívala jako nějaká bizarní páka proti zavírání kin. Je to tak zbytečné. fakt to nechápu.

V dubnu Stuber řekl, že otázka globální filmové distribuce a uvedení Nolanových filmů do kin po celém světě by mohla uzavřít nebo porušit jakékoli dohody, které Netflix uzavře s Nolanem. Wall Street Journal Myslím, že existují aspekty globální distribuce v kinech, které jsou stále přitažlivé. Chris Nolan a já jsme spolu mluvili docela dost, a to je stále něco, co hluboce chce. Pokud to nemůžeme zajistit, bude to pro něj stále problém.Stuber však trval na svém a zdá se, že je připraven udělat, co je potřeba, aby přesvědčil Nolana, aby nastoupil do vlaku Netflix. Pokud a až přijde se svým novým filmem, jde o to, zda pro něj můžeme být domovem a co bychom pro to museli udělat, říká Stuber. Je to neuvěřitelný filmař. Udělám vše, co budu moci. V tomto oboru jsem se naučil, že musíte mít nulové ego. Dostávám pěstí a sražení a vstávám.