Netflix ‚Cobra Kai‘ se vrací pro sezónu 4 v prosinci: Podívejte se na první ukázku

Jaký Film Vidět?
 

Aktualizace, 25. září: Díky TUDUM, virtuální fanouškovské události Netflix, máme nový teaser a oficiální datum premiéry:31. prosince 2021Původní příběh pokračuje takto:
Vzrušit se, Cobra Kai fanouškům, protože máme jednu až dvě novinky. Netflix nejenže vydal nový upoutávku na velmi očekávanou čtvrtou sezónu, ale streamer také oznámil, že sezóna 4 Cobra Kai premiéra v prosinci 2021! Před námi jsou spoilery 3. sezóny.

Třetí sezóna oblíbené karate dramedy Netflixu byla kritickým i komerčním úspěchem. Sezóna 3, která měla premiéru 1. ledna 2021, obsahovala řadu nezapomenutelných momentů, včetně uzdravení Miguela (Xolo Maridueña), návratu oblíbeného fanouška. Karate Kid originál Ali Mills (Elisabeth Shue), náznak návratu Karate Kid 3 padouch Terry Silver (Thomas Ian Griffith) a jedno z nejlepších finále sezóny roku jako Daniel a Johnny Konečně spojili své síly, aby se utkali s dlouholetým nepřítelem Johnem Kreesem (Martin Kove).Nově vydaný teaser ukazuje nadcházející zúčtování na All-Valley Karate Championship. Jako vždy srdce a duše Údolí visí nebezpečně na vlásku.

Nové záběry obsahují řadu mrknutí a budete o ně chybět, včetně trénování Daniela a Miguela, Johnnyho a Daniela, jak si narážejí pěstí, Johnnyho karate sekajícího betonový blok, Tory a Robbyho bojujících v Cobra Kai dojo (v podobném pózovat, jak se Tory a Miguel poprvé utkali) a pravděpodobně culík Terryho Silvera. Netflix také poskytl nové shrnutí 4. řady:Ve 4. sezóně se dojo Miyagi-Do a Eagle Fang spojují, aby sestřelili Cobra Kai na turnaji v karate do 18 let v All Valley… a kdo prohraje, musí zavěsit gi. Zatímco se Samantha a Miguel snaží udržet alianci dojo a Robby jde do Cobra Kai naplno, osud Údolí nebyl nikdy tak nejistější. Jaké triky má Kreese v rukávu? Dokážou Daniel a Johnny zakopat svou desetiletí trvající válečnou sekeru, aby porazili Kreese? Nebo se Cobra Kai stane tváří karate v údolí?

Bude to a kruté (kruté) léto očekávání, ale alespoň víme, kdy očekávat nové epizody Cobra Kai!

Čtvrtá sezóna Cobra Kai premiéra v prosinci 2021 na Netflixu.

Kam streamovat Cobra Kai