Jiný

Novinka na Disney + květen 2021

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

Disney + má nový seznam úžasných titulů nových i starých, které vám letos v květnu přiblíží, například super nová série Disney + Original High School Musical: The Musical: The Série : Sezóna 2 a exkluzivní premiéry filmů jako Cruella .

Pokud se snažíte rozhodnout, co sledovat právě teď, najdete tento měsíc některé z nejzábavnějších, nostalgických a povznášejících titulů na Disney +. Ať už potřebujete vyzvednout nebo jen něco radostně zabít, Disney + právě teď přináší zábavu pro lidi všech věkových skupin přímo do vašich zařízení.Nejlepší nové televizní pořady na Disney + - květen 2021

Disney + není jen trezor starých, neměnných klasik. Ve skutečnosti jsou některé z nejlepších nových televizních pořadů na Disney + čerstvé, nové originální seriály, které mají premiéru poprvé tento měsíc. Zde jsou dvě z nejlepších nových originálních sérií, které na platformu letos v květnu dorazí:Star Wars: The Bad Batch (Vydáno 4. května) * Disney + Original

Tato animovaná akční dobrodružná série sleduje elitní a experimentální klony Bad Batch, které se nacházejí v rychle se měnící galaxii bezprostředně po klonové válce. Členové Bad Batch - jedinečná skupina klonů, kteří se geneticky liší od svých bratrů v klonové armádě - každý má jedinečnou výjimečnou dovednost, díky níž jsou mimořádně efektivní vojáci a impozantní posádka. Dee Bradley Baker, Ming-Na Wen, Stephen Stanton a Andrew Kishino tvoří jádro vokálního obsazení, takže je nezapomeňte chytit a jejich úžasnou práci v Star Wars: The Bad Batch jakmile tento měsíc zasáhne Disney +.Proud Star Wars: The Bad Batch na Disney + 4. května

High School Musical: The Musical: The Series : Sezóna 2 (Vydáno 14. května) * Disney + OriginalSmash hit hudební komedie-drama High School Musical: The Musical: The Series je zpět a lepší než kdy jindy pro svoji druhou sezónu. Naše kočky East High Wildcats jsou uprostřed přípravy na vystoupení Kráska a Beas jako jejich jarní muzikál, když se utkají s konkurenční školou North High, aby vyhráli prestižní studentskou divadelní soutěž. Paruky jsou vytrženy, testována loajalita a balady opásány. Hvězdy Olivia Rodrigo, Joshua Bassett, Matt Cornett a Sofia Wylie se vracejí, aby naservírovaly neuvěřitelné melodie a vystoupení, a můžete s nimi být All In This Spolu s nimi v Disney + letos v květnu.

Proud High School Musical: The Musical: The Series na Disney + 14. května

Nejlepší nový film na Disney + - květen 2021

Disney + v květnu přidává nové filmy, které jsou zábavné pro děti i dospělé. Zvláště tento premiérový film Disney vyniká nad ostatními jako nutnost pro tento měsíc:

Cruella (Vydáno 28. května) * Disney + Premier Access

Tento vysoce očekávaný krimi-komediální film je živým zobrazením vzpurných mladších let jednoho z nejznámějších (a nejmódnějších!) Filmových darebáků Cruella de Vil (Emma Stone). Umístěný v 70. letech v Londýně, Cruella sleduje kreativní mladou grifterku jménem Estella, která je odhodlána prosadit se prostřednictvím svých jedinečných designů. Estelina práce a styl nakonec upoutají pozornost módní legendy baronky von Hellmanové (Emma Thompson) a jejich vztah je nakonec tím, co uvádí do pohybu průběh událostí a odhalení, které povedou Estellu na cestě k tomu, aby přijala svou zlovolnější stránku a nakonec se stala elegantní a pomstychtivý darebák Cruella. Podívejte se na tento zábavný film a úžasné talenty, které za ním stojí Cruella Exkluzivní premiéra Disney + na konci tohoto měsíce.

Proud Cruella na Disney + 28. května

Časový plán vydání Disney + na květen 2021 - úplný seznam

Zajímá vás, co dalšího budete moci tento měsíc sledovat na Disney +? Zde je úplný seznam nových filmů a pořadů, které vyjdou na Disney streamovaných v květnu 2021:

Vydáno 4. května

Star Wars: The Bad Batch - Epizoda 101 * Disney + originál

Vydáno 7. května

Big Shot - Episode 104 Great in the Living Room * Disney + Original
Disney Wander Over Yonder (S1)
Disney Wander Over Yonder (S2)
Hrdina každého
Dívka 2
Fantastická čtyřka: Rise of the Silver Surfer
Star Wars: The Bad Batch - Episode 102 * Disney + Original
The Mighty Ducks: Game Changers - Episode 107 Pong Hockey * Disney + Original
Divoká srdce nelze zlomit

Vydáno 14. května

Big Shot - Episode 105 This is our House * Disney + Original
Disney speciální agent Bear (S1)
Disney speciální agent Bear (S2)
Speciální agent Disney Oso: Tři zdravé kroky (S1)
High School Musical: The Musical: The Series - Díl 201 - Silvestr * Disney + Original
Život pod nulou (S15)
Závod do středu Země (S1)
Star Wars: The Bad Batch - Epizoda 103 * Disney + originál
The Mighty Ducks: Game Changers - Episode 108 Change on the Fly * Disney + Original
X-Men: The Last Stand

Vydáno 21. května

Big Shot - Epizoda 106 Carlsbad Crazies * Disney + Original
Zelení Disney velkého města (S2)
Disney Junior Mickey Mouse Mixed-Up Adventures (S1)
Fury Files (Vsunuté reklamy)
High School Musical: The Musical: The Series - Epizoda 202 Typecasting * Disney + originál
Ice Road Rescue (S5)
Inside Pixar: Unpacked * Disney + originál
Divoký běh s Bear Grylls (S6)
Star Wars: The Bad Batch - 104. epizoda * Disney + originál
The Mighty Ducks: Game Changers - Episode 109 Head Games * Disney + Original
Tinker Bell a Legenda o Neverbeast

Vydáno 28. května

Big Shot - 107. epizoda Kalm Korn * Disney + originál
Modré šortky (S2)
Cruella (Premiéra) * Disney + Premier Access
Disney Sydney Max (S3 - epizody 1-8)
High School Musical: The Musical: The Series - Epizoda 203 Valentýn * Disney + originál
Království ledních medvědů (S1)
panel * Disney + originál
The Mighty Ducks: Game Changers - 110. epizoda - současný stav (finále) * Disney + originál
Star Wars: The Bad Batch - 105. epizoda * Disney + originál
Zlý tuňák (S10 - epizoda 1-7)

Streamování všeho nového v květnu:

Co je nového na Disney +, je jen zlomek všeho, co tento měsíc streamuje nové. A možná budete mít přístup k více než jedné streamovací knihovně. V takovém případě budete moci tento měsíc sledovat ještě více nových filmů a pořadů a máme průvodce novými vydáními všech nejpopulárnějších streamovacích služeb. Navíc je všechny aktualizujeme každý měsíc, takže můžete zůstat na vrcholu nejnovějšího obsahu, který každá platforma nabízí: