Jiný

Novinka na Netflixu, květen 2021, Plus What’s Coming Next

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

Netflix bude mít v květnu veškerý svůj nejlepší obsah v plném květu, takže pokračujte ve slavení jara tím správným způsobem tím, že se podíváte na ty nejlepší filmy a pořady, které nyní streamujete. Můžete se spolehnout, že Netflix bude v čele s neuvěřitelným a inovativním novým obsahem, jako jsou originální filmy Netflix Žena v okně a Army of the Dead , kromě série Netflix Original Mistr ničeho : Sezóna 3 a Jupiterovo dědictví a ještě mnohem více.

Pokud se snažíte filtrovat všechny své možnosti a rozhodnout se, co tento měsíc sledovat na Netflixu, můžete si také prohlédnout mnoho dalších skvělých nových originálních Netflix Originals, které si zamilujete, například filmy Netvor a Kyslík a ukazuje Lucifer : Sezóna 5 Část 2 a Kominská metoda : Sezóna 3.Květnové novinky se jistě stanou některými z nejpopulárnějších filmů a pořadů na Netflixu, takže si je určitě prohlédněte, než budou pryč.Nejlepší nové filmy na Netflixu - Květen 2021:

Celý měsíc lidé netrpělivě čekali, jaké nové tituly přijdou na Netflix. Od starých klasiků až po zcela nové filmy, které mají premiéru, je Netflix letos v květnu plný špičkových filmů, dokumentů a komediálních speciálů, ale byly tu dva, které vyčnívaly nad ostatní. Zde jsou nejlepší nové filmy na Netflixu tento měsíc.

Nová vydání Netflix jsou jen částí nových filmů a pořadů, které můžete tento měsíc sledovat, pokud máte více než jedno předplatné streamovací služby. Aktualizujeme naše průvodce novými vydáními na nejpopulárnějších streamovacích platformách každý měsíc, takže můžete zůstat u nejčerstvějších titulů ke sledování. Tady jsou úplné seznamy, plány a recenze všeho, co streamuje: