Video

„Noční zvířata“ exploduje na TikTok, když šokovaní uživatelé reagují na otevření nahé scény

Jaký Film Vidět?
 
Běží na Reelgood

Další den, další divoká filmová scéna vybuchující na TikTok. Úvodní scéna filmu Toma Forda z roku 2016 Noční zvířata se v aplikaci stal virální, protože uživatelé se navzájem vyzývají, aby zaznamenali své slepé reakce na nečekanou úvodní scénu filmu.

Nevím, co lidé na TikToku očekávali, když stiskli play na thrilleru vedeném Amy Adamsovou a Jakem Gyllenhaalem, ale rozhodně to nebylo několik nahých žen tančících s americkými vlajkami a pom poms, zatímco hraje klasická hudba.@parkertallmanYOOOOOO NOOOOO WTF #FYP #fyp #netflix #noční zvířata #WTF

♬ originální zvuk – ohmandy86

@therealmiaah_Musím se naučit starat se o svou věc. #noční zvířata #fypage #nechutný #makeitcinematic

♬ Chanel x Gloriaa . – 

@kyleyournotfunnyPořád slyším tento zvuk na svém FYp, wtf

♬ originální zvuk – ohmandy86

Trend vznikl v r 12. října video sdílené uživatelem TikTok @ohmandy86. Přestaň s tím, co právě teď děláš, říká. Přejděte na Netflix, vyhledejte Nocturnal Animals a nahrajte si sledování úvodní scény. Prosím, duet se mnou. Chci vidět reakce všech. Netřeba dodávat, že lidé od té doby přijali její rady – rady aplikace Noční zvířata hashtag má nyní více než 36,4 milionů zobrazení.

@ohmandy86

#noční zvířata #netflix #blindreact

♬ originální zvuk – ohmandy86

I když není jasné, zda mnoho z těchto TikTokkerů zůstalo po úvodní scéně, Noční zvířata v průběhu téměř dvouhodinového běhu obsahuje spoustu zvratů. Převážná část příběhu se soustředí na majitelku umělecké galerie Susan (Adams), která se potýká s častými cestami svého nedbalého druhého manžela (Armie Hammer), když náhle obdrží znepokojivý rukopis od svého odcizeného bývalého manžela Edwarda (Gyllenhaal), který odráží jejich bývalý vztah. znepokojivými způsoby.

Pokud jste zvědaví vidět Noční zvířata Úchvatná úvodní scéna a znepokojivý příběh jsou všechny, můžete se na to nyní podívat na Netflixu. A pokud jste tak nakloněni, proč nezachytit své vlastní reakce?

Kde sledovat Noční zvířata