Jiný

Scéna 2. řady „Outer Banks“, která ustanovila JJ jako nejlepšího Pogue

Jaký Film Vidět?
 

S druhou sezónou Vnější banky v plném proudu, pořad už dal divákům vše, co si mohli přát, a ještě něco navíc. A myslím tím víc více Rudy Pankow, kterého známe lépe jako JJ Maybanka, volné dělo Pogues. Tato sezóna nezaostávala v tom, že nám poskytla spoustu JJ obsahu, a co je nejdůležitější, celou scénu, která z něj udělala nejlepšího Pogue.

jak sledovat hry nájezdníků

Pro ty, kteří to nevědí, JJ je pohotový, sarkasticky humorný a divoký nejlepší přítel Johna B a zbytku Pogues. Často se setkáváme s tím, jak se potýká s očekáváním společnosti, že bude žít jako pouhé opakování svého zločinného a násilnického otce. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na čas, kdy ukradl 25 000 dolarů drogovému dealerovi, aby splatil své restituce, ale místo toho je v první sezóně strávil ve vířivce. Takže když JJ tak snadno vyletí z kolejí, když jeho emoce přestanou zvládat, proč je ze všech nejlepší? Pokud jste byli předtím na plotě, dovolte mi upozornit na sezónu 2, epizodu 5.V tuto chvíli se John B vzdal policii a sedí ve vězeňské cele a čeká na soud, který by mohl vyústit v trest smrti. Pogues se snažili téměř všemi možnými způsoby dokázat, že to nebyl on, kdo zabil šerifa Peterkina, ale policie a město jim odmítají věřit. Poté, co byly jeho plány po čase zamítnuty (t.j. mučení Rafea zbraní, dokud se nepřizná, nebo únos šerifa Shoupa), se JJ rozhodne odejít sám. Tentokrát místo toho, aby si koupil komplikovanou sestavu vířivky, vymyslí složitý a hraničně bláznivý plán, jak dostat Johna B z vězení. Nejlepší postavou z JJ však není plán, který musí selhat, ale způsob, jakým to dělá, a srdce, které za tím stojí.VNĚJŠÍ BANKY S2 JJ

Na začátku scény JJ zastavuje do vězení, shořel na svém špinavém kole, má na sobě džíny s manžetami, bílé tričko, čepici, sluneční brýle, nějaká kabelová sluchátka s nálepkou 420 a párátko. mezi zuby, pravděpodobně nejčistší, jakého jsme kdy Pogue viděli. Vchází do záchytného centra s maximální sebedůvěrou, mrzutě zasalutuje policistům, když procházejí kolem, a klasickým způsobem JJ je odvrací ve chvíli, kdy se jejich hlavy odvrátí. Tento drsný chlapík se však rozplyne, když skočí za zvukem vězně bouchajícího na jeho celu, čímž dokazuje, že není zločincem, o kterém si myslí, že musí být. Jeho tvář při pohledu na jeho přítele v oranžovém ukazuje vše a i v tak těžké chvíli dokáže Johna B. rozesmát.Samozřejmě, jak již bylo řečeno, jeho plán je nesmyslný. JJ říká Johnovi B, aby předstíral apendicitidu, aby se objevil jeho bratranec, který je EMT, aby ho odvezl do nemocnice, čímž dokončí to, co nazývá Operace osvobození. Samozřejmě, všichni víme Vnější banky dost dobře na to, abych věděl, že nic, a tím nemyslím nic, nejde podle plánu. Vidíme však, jak daleko byl JJ ochoten zajít a jak daleko vlastně pro svého kamaráda zašel a nemluvě o tom, jak dobře při tom vypadal.

JJ je ten nejlepší přítel, kterého si kdo může přát. Minulou sezónu šel do vězení pro Popea poté, co ho povzbudil, aby potopil Topperovu loď. V této sezóně ukradne sanitku a naštve víc městských úředníků, než kdokoli v jakékoli show, kterou jsem viděl. A to vše dělá, aby zachránil svého přítele. Ví, jak udržet situaci odlehčenou, komentuje hliníkový interiér Johna B, když ho navštíví ve vězení, nebo znepříjemní Kie pokaždé, když se zeptá na Pope a její vztah. JJ dal jižanský bad-boy s slabostí pro ty, na kterých mu záleží, zcela nový význam. Chci říct, že DOSLOVA předstíral, že je EMT, a odešel s nesprávným pacientem, zcela se oddal.Takže když na to přijde, JJ je zarputile věrný přítel, hodný kluk, jehož démoni občas převezmou vládu, a pravděpodobně kategorie padoucha, za kterého byste svého nejlepšího přítele neodsoudili. Je komediální úlevou Vnější banky. Je emotivní, je trochu extremista, je opojně dobrodružný, je nádherný, a kdyby to byl váš přítel, vždycky by se na vás někdo díval. A proto je JJ Maybank nejlepší Pogue.

VNĚJŠÍ BANKY JJ HEAD TURN

Hodinky Vnější banky na Netflixu