Jiný

Packers vs. Washington Live Stream: Kanál, Jak sledovat Packers/Washington zápas živě

Jaký Film Vidět?
 

Živě z historického Lambeau Field hostí Green Bay Packers fotbalový tým Washingtonu v týdnu 7 sezóny NFL.

stream South park pandemic special

Po nevyrovnané prohře v týdnu 1 s New Orleans Saints Packers válí. Vítězové pěti po sobě jdoucích Aaron Rodgers a spol porazili Pittsburgh Steelers, Chicago Bears a překvapivě divoký Cincinnati Bengals a zůstali sami na vrcholu NFC North s bilancí 5-1. Na druhé straně hřiště přebudovaný fotbalový tým Washingtonu prohrál dva v řadě (Kansas City Chiefs a Saints), ale drží vítězství nad New York Giants a Atlanta Falcons. Mají to, co je potřeba k tomu, aby vytáhli rozrušení? Chystáme se to zjistit.Zde je návod, jak sledovat zápas v týdnu 7 mezi Packers a fotbalovým týmem Washingtonu živě online.NA JAKÉM KANÁLU JE DNES HRA PACKERS?

Dnešní hra se bude vysílat na FOX.

KDY JE HRA PACKERS-WASHINGTON?

Dnešní odpolední zápas Packers má začít ve 13:00. ET na FOX.JAK SLEDOVAT HRU PACKERS ŽIVĚ:

Pokud máte platné kabelové přihlášení, můžete sledovat dnešní hru Packers živě na FOX, webové stránky FOX , FOX Sports , nebo Aplikace FOX Sports . Hra NFL, kterou vám FOX nabídne, však závisí na vaší poloze. Kompletní mapa pokrytí her FOX a CBS najdete na 506sports.com .

MOŽNOSTI PACKERS VS WASHINGTON LIVE STREAM:

Můžete také živě streamovat dnešní hru Packers s aktivním předplatným špičkové streamovací služby, která nabízí FOX, včetně fuboTV , Hulu + živá televize , PŘÍMÝ STREAM , Sling TV nebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV nabízejí způsobilým odběratelům bezplatné zkušební verze.BEZPLATNÉ MOŽNOSTI ŽIVÉHO PŘENOSU PACKERS VS WASHINGTON:

Další možností živého vysílání NFL může být Yahoo Sports. Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou k dispozici ke streamování zdarma prostřednictvím služby Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

J.D. McKissic je třetím Washingtonem, který běží zpět, který od roku 2015 zaznamenal alespoň 45 spěchaných yardů a 65 přijímacích yardů v jedné hře.

🤝 @BDO_USA

— Washington Football Team (@WashingtonNFL) 18. října 2021

kolik máte epizod

MŮŽU SLEDOVAT HRU PACKERS NA HULU?

Hulu + živá televize (64,99 $ měsíčně) předplatitelé mohou sledujte hru Packers živě prostřednictvím živého přenosu Hulu's FOX . Streamovací služba nabízí nejen sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale po omezenou dobu můžete ušetřit 10 $ měsíčně po dobu prvních tří měsíců .

Sledujte zápas Packers/Washington živě na fuboTV