Video

Živý přenos Patriots vs. Colts: Čas, kanál, Jak sledovat živě hru Patriots-Colts

Jaký Film Vidět?
 

Živě z Lucas Oil Stadium hostí Indianapolis Colts New England Patriots v této bitvě těžkých vah AFC.

Dnes večer nás čeká zápas, který musíte vidět, když se Patriots (9-4) vydají na cestu proti Colts (7-6). Nová Anglie je jedním z nejžhavějších týmů ve fotbale. Vítězové sedmi po sobě jdoucích Pats porazili Tennessee Titans a Buffalo Bills v po sobě jdoucích týdnech. Colts jsou také v poslední době na výsluní. Indy vyhrál čtyři z pěti, včetně vítězství nad Buffalo Bills. Colts jsou momentálně dva zápasy za Titány v AFC South, takže vítězství nad týmem Billa Belichicka jim pomůže dostat se do play-off.Zde je návod, jak sledovat hru Patriots-Colts živě online.NA JAKÉM KANÁLU JE DNES HRA PATRIOTS?

Dnešní zápas (18. prosince) bude vysílán na NFL Network.

KDY JE HRA PATRIOTS-COLTS?

Začátek zápasu Patriots vs. Colts je naplánován na 20:15. ET na síti NFL.JAK SLEDOVAT HRU PATRIOTS-COLTS NAŽIVO:

Pokud máte platné kabelové přihlášení (a váš poskytovatel kabelového připojení nabízí síť NFL), můžete dnešní večer sledovat živě na Web NFL Network nebo aplikace NFL Network .

MOŽNOSTI NFL NETWORK LIVE STREAM:

Můžete také najít přímý přenos NFL Network s aktivním předplatným fuboTV, Hulu + živá televize , YouTube TV , nebo Sling TV . Všechny výše uvedené služby nabízí síť NFL. FuboTV nabízí oprávněným předplatitelům sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.BEZPLATNÉ INFORMACE O LIVE STREAMU COLT VS PATRIOTS:

Živé místní hry a hry v hlavním vysílacím čase jsou také k dispozici ke streamování zdarma na webu Aplikace Yahoo Sports a aplikace NFL .

NABÍZÍ HULU SÍŤ NFL?

Ano! Hulu + Live TV nabízí síť NFL. Oprávnění předplatitelé mohou službu vyzkoušet v sedmidenní bezplatné zkušební verzi .

Sledujte dnešní večer živě na fuboTV