Paul Rudd vysvětluje tajemství způsobů, jakými se velmi odlišoval od svých dvou postav v seriálu „Žít sám se sebou“ na Netflixu

Jaký Film Vidět?
 

Žít sám se sebou nás jako diváky, jako lidi, vyzval, abychom přehodnotili, kolik Paula Ruddse na světě potřebujeme. Až do dnešního dne jsme byli zcela vděční za to, že jsme měli jediného talentovaného, ​​okouzlujícího a atraktivního Paula Rudda. Ale teď, když nám nová série Netflix ukazuje, jaký by byl svět se dvěma z nich, prostě to nevypadá tak špatně. No, až na to, že je to trochu pro jeho postavy, Old Miles a New Miles.Půlhodinová série, kterou vytvořil Timothy Greenberg, jednoho dne najde Milese v experimentálních lázních a další den tváří v tvář přesné, i když vylepšené replice sebe sama. Rudd je v této roli předvídatelně skvělý jako stará i nová forma a je spárován s nádhernou Aisling Bea jako jeho manželkou Kate pro další podporu rozkoše.Začátkem tohoto týdne si sedl s Ruddem, Bea, Greenbergem a spolurežiséry Jonathanem Daytonem a Valerie Farisovou, aby objevili mnoho tajemství o tom, jak byla tato show skutečně vytvořena. Protože Žít sám se sebou není prvním projektem, který obsahuje klon nebo dvojče nebo dvojníka pouze jednoho herce - ale tato show to určitě udělala jiným způsobem, než jsme viděli dříve.Snažili jsme se zjistit co nejvíce, ale bylo to stále trochu tajemství, řekl Dayton, když došlo k zahájení projektu, který vyžadoval natáčení dvou postav s jedním hercem. ŽChtěl jsem přemýšlet o tom, že existuje něco, co bychom mohli udělat, co by bylo jiné, ale bylo skvělé, když jste oba dva vedoucí Paul.Byl téměř jako spolurežisér, protože ovládal obě strany scény, a bylo opravdu zajímavé sledovat, jak dokázal formovat nejen jedno představení, ale dvě. Po počátečních technických výzvách, kterých je mnoho, bylo zajímavé to, jak jako herec mohl Paul ovládat dvě strany rozhovoru.Jak přesně tedy vytvořil staré i nové míle? JáNemělo by to být extrémní, existují nuance, řekl Rudd. Nikdy byste nemohli nechat člověka narazit na novou verzi Milese a myslet si, že je to úplně jiná osoba. A pak už bylo jen na něm, aby rozdíly mezi těmito dvěma muži rozeznal, aniž by řekněme sýrový knír.První věc, na kterou si vzpomenete, jsou vlasy a pak držení těla. Když jsem hrál na obou stranách toho chlápka, měl jsem pocit, že hraji dva různé, konkrétní lidi, a tak se některé z těchto rozdílů projevily určitými způsoby, které byly vědomým rozhodnutím, a možná jinými způsoby, které nebyly. Vždy to byl proces, vždy jsme se přihlašovali. Old Miles neměl make-up. Kdyby vůbec nějaký make-up byl, aplikovali bychom ho, aby se [jeho oči] prohloubily. Old Milesovi vždy chyběla smyčka na opasku. Po celou dobu natáčení byl v posádce někdo, kdo varoval oddělení šatníků: „Měli byste Paulovi říct, že mu chyběla smyčka na opasku.“ New Milesovi ale smyčka na opasku nikdy nechyběla.

To dávalo Old Milesovi více rozcuchaného vzhledu, pokud jde o jeho vlasy, oblečení a držení těla, což byl aspekt, na kterém Rudd hodně pracoval.Postoj je velký problém, řekl. Jak sedíte na židli, jak se opíráte o stůl, a opravdu, pokud o tom přemýšlíte, no, jeden z nich má na svých bedrech váhu světa. Pokud máte váhu světa na svých bedrech, budete sedět jinak a jinak chodit a jinak stát a výrazy jsou jiné. Jeden by mohl být smajlík, druhý by nebyl tak smajlík.Naštěstí měl Rudd nějaký čas na zkoušku - ne moc, ale dost - aby pracoval na zdokonalení obou verzí Milese pro obrazovku, a výhodu, že měl ve svém koutku Daytona a Farise.Ukázali bychom se na zkouškách a vy jste měli knihy a mapovali jste je, aby to všechno fungovalo a dávalo smysl. Žádný snadný úkol, řekl režijní dvojici.

Všechno jsi měl v hlavě! Faris odpověděl. Pomohlo to, i když jsme měli krátkou zkoušku, mohli jste si projít dvojité Milesovy scény a vyzkoušet si je.

Bylo to důležité, protože během zkoušek jsme zjistili, jak to uděláme, řekl o procesu Rudd. To, jak jsme to natočili, se lišilo od způsobu, jakým zastřelili Sama Rockwella Měsíc, nebo, hádám, způsob, jakým střílela Lindsay Lohan Rodičovská past . Chtěli jsme vidět interakci ve stejném rámci. Dayton potvrdil, že s natáčením to bylo snazší, ambicióznější a Rudd si byl jistý, jak to celé funguje. Ale pak tu byla ta otravná oční víčka, která si měla dělat starosti. Theoční linky jsou věc, která se může opravdu rozpadnout, řekla Faris. Bylo to konkrétně složité, protože Rudd nejednal proti jiné osobě nebo dokonce s tenisovým míčkem: byl to všechno on.

Netflix

zaznamenal řádky pro obě postavy, řekl. Uvědomili jsme si, že ať už Miles řídil scénu jako první, začneme tím prvním, ale nahrál bych řádky pro obě postavy a pak jsem to provedl. Ale měl jsem ucho v uchu a někdo mimo kameru narážel na narážky, takže když řeknu [řádek], uslyším svou odpověď a představuji si, že tam stojím. Naštěstí posádka měla k dispozici technologii, aby viděla, jak bude scéna vypadat, což často odkazovali, aby se ujistili, že to mají správně, protože jak Rudd předával, ty oční víčka vás rozdají. Navíc to nebylo jen o tom dívat se přímo před sebe. Pokud na zeď umístím kousek pásky 20 stop, vypadá to, že vypadám 20 stop. Místo toho si musel představit svůj vlastní obličej, kde by stál přímo před jeho. Jámáme pocit, že jsme s nimi postupem času začali rychleji, což bylo dobré, protože jsme na to neměli čas, řekl Rudd.

Faris také připisuje Ruddovi, a zejména jeho práci na filmech Marvel, pochopení toho, jak bude VFX fungovat, což bylo užitečné pro udržení plynulého pohybu jeho výkonu i celé produkce. Je to jen další důvod, proč byl pro tuto práci tím pravým mužem - a opravdu jediný, koho pro tuto sérii chtěli.Paul byl na vrcholu seznamu, s radostí připustil Greenberg. Když byla show původně zřízena na IFC, věděl, že finančně nejsme v lize Paula Rudda, ale jakmile se projekt přesunul do Netflixu, WMohli jsme si Paula znovu dovolit a byl na špici jejich seznamu.Upřímně mohu říci, že byl jedinou osobou, ke které jsme šli.

Pak nastal čas najít jejich vedoucí dámu a je nemožné si představit někoho jiného kromě Bea jako Milesovu manželku Kate, i když to není hned jasné.Viděl jsem lidi říkat, že v [první] epizodě nemá dost práce, a to je úmyslné, řekl Greenberg. Měl v úmyslu vybudovat tu touhu v publiku, například, co se to s ní kurva děje?

Trik spočívá v tom, že v prvních čtyřech epizodách to vidíte z pohledu Milese a New Milese. Velmi záměrně nedávám Kate patřičnou zásluhu, protože z jejich pohledu na ni nemyslí, bojí se o sebe. Dokonce i New Miles, do určité míry na ni promítá nejrůznější hovno.Naštěstí to Aisling dělala, takže jste měli pocit, že se vám bude líbit, a je toho mnohem víc.

Netflix

Nebylo to poprvé, co byla Bea slíbena, že její postava bude mít mnohem víc, ale poprvé se jí to splnilo. Sspisovatelé vám někdy říkají: „Nebojte se, postaráme se o vás, až to bude,“ a to se nikdy nestane krvavě, řekla Bea. Takže číst skripty a uvědomit si, ach udělal, opravdu to udělal. A to není vše, co udělal: Greenberg vyvinul ženskou postavu, která není jen plachá nebo otravná manželka.Je to tak nudně osvěžující, přál bych si, aby to nebylo, ale krvavé je, myšlenka na tolik příběhů, kde se všichni tito lidé, kteří jsou ženami, cítí jako psi, kteří čekají na dveře, řekla Bea. Řekl bych, že psi pravděpodobně mají skvělé životy, prostě je dostatečně nenatáčíme, ale myslíte si, že se ženám dějí stejné věci, jako například „Někdo je doma, můžu znovu žít celý život!“, Spíše než všechny celé tyto složitosti a příběhy.

Už jsem s tím hotová, pokračovala Bea. Paul i Tim mají samy o sobě velmi dynamické manželky a nikdy byste je neurazili uvedením verze manželství na obrazovku, aniž byste věděli, že jsou to celé lidi. Dokonce i pro postavu, jako je Kate, která má své hovno pohromadě, je to právě ta kvalita, která pro ni může být ... negativní. To byla její chyba, byla to její velká dosti, řekla Bea.

Je to epizoda 5, Bene Bene, která Bea dává jako Kate příležitost zazářit, když se různými způsoby vyrovnává s frustracemi ve svém životě.Je to dynamičtější postava, řekl Greenberg. Je silnější a určitým způsobem vycházejícím z vyprávění je škoda, že nedošlo k další páté epizodě, výslovně z jejího pohledu, protože si myslím, že je super zajímavá. Ale Bea byla jen vděčná za to, že dokonce věnoval celou epizodu jejímu úhlu pohledu. Celá epizoda prozkoumat jen ji dělá hodně. A je zajímavé, jak někdo může vidět svého partnera, když je opravdu nízko a dole, jen jako tento hlas, který křičí dolů. Myslím, že éra ‚on je schlub a já bych byl perfektní, kdybych neměl tento schlub připojený ke mně 'je pryč. Jsem trochu na hovno a přes veškerý svůj dymanismus mu nedám přesně prostor k emocím.

Je to zajímavé zobrazení vztahu, a ne neobvyklé, ale pokud vám to všechno zní trochu #WhitePeopleProblems, stačí vědět, že Greenberg trvá na tom, že si toho byl velmi dobře vědom a je si plně vědom toho, že žijí v pěkném domě v pěkné sousedství.To je součást toho, o čem to je: má všechny tyto výhody a nemůže být šťastný. Bea také doplnila Greenberga o vytvoření podpůrného nástupu prostředí, kde by ostatní lidé mohli spolupracovat a navrhovat linie nebo vtipy, říkajíc Tklobouk je nejlepší typ spisovatele, se kterým se dá pracovat, není to ego dent, jen se snaží tuto věc vylepšit. Není to jen osvěžující slyšení, ani klíč k tomu, proč tato show funguje tak dobře, ale nádherně vhodný způsob práce pro Život se sebou samým, show o je v konečném důsledku o snaze věci vylepšit.

Kam streamovat Žít sám se sebou