Jiný

Nominace Phylicie Rashadové na Emmy vyvolala odpor po Cosbyho tweetu: Nevolte ji, K?

Jaký Film Vidět?
 

Phylicia Rashad byla včera (13. července) nominována na svou šestou cenu Emmy za roli Carol Clarke v úspěšném dramatu NBC. To jsme my . Toto uznání přichází poté, co se herečce dostalo širokého odporu za kontroverzní tweet oslavující nedávnou svobodu Billa Cosbyho.

V 80. letech hrál Rashad naproti komikovi Cosbyho show , zobrazující Cosbyho manželku právníka, Clair Huxtable. Za svůj výkon získala dvě nominace na cenu Emmy, přičemž samotná show získala během svého osmiletého vysílání na NBC celkem šest cen. Poté, co Rashad slyšela, že její bývalý kolega byl svobodným mužem poté, co bylo zrušeno jeho odsouzení za drogování a napadání žen, dala najevo svůj postoj prostřednictvím Twitteru.KONEČNĚ!!!! Rashad sdílel. Hrozná křivda je napravována – justiční omyl je napravován!Sociální sítě herečku rychle vypnuly ​​a praštily ji za rozpoutání a příšerný zásah aktivátora v návaznosti na zprávy. Cosby, který byl obviněn z napadení více než 60 ženami, je nyní propuštěn z vězení.

na jakém kanálu dnes sokoli hrají

Odpověď Phylicie zde není překvapivá, ale je zklamáním, napsal jedna uživatelka Twitteru v té době, vzhledem k její roli akademické děkanky pověřené blahem svých studentů, z nichž někteří přežijí.Odpověď Phylicie zde není překvapivá, ale je zklamáním, vzhledem k její roli akademické děkanky pověřené blahem svých studentů, z nichž někteří přežijí. https://t.co/TtOshLqtMk

— Victoria M. Walker (@vikkie) 30. června 2021V následném tweetu Rashad dále objasnila, že podporuje osoby, které přežily sexuální napadení – ale zdálo se, že stále trvá na názoru, že Cosbyho odsouzení bylo justičním omylem. Na základě tohoto tweetu a její nominace na cenu Emmy se někteří lidé znovu obrátili na Twitter, aby se podělili o svou nechuť k této zprávě.

Myslím, že všichni souhlasíme: Phylicia Rashad by letos neměla vyhrát cenu Emmy, napsal jeden uživatel Twitteru. Nehlasuj pro ni, k?

sledujte zimní válku lovců online zdarma

Myslím, že se všichni shodneme: Phylicia Rashad by letos neměla vyhrát cenu Emmy.

Nehlasuj pro ni, k?

— EliseFlick (@eliseparramore) 13. července 2021

Mohu zaručit JEDNOU osobu, která letos nevyhraje Emmy, a tou osobou je Phylicia Rashad. (V show byla vlastně opravdu dobrá, ale ano.)

— Chris Jancelewicz (@CJancelewicz) 13. července 2021

Dobré ráno všem #Emmy nominovaní barev očekávají Phyliciu Rashad ☀️

- Marcusi!!! (@marcusgholar) 14. července 2021

Tato zpráva představuje Rashadův třetí rok po sobě, který získal nominaci za svou roli To jsme my . Ačkoli postoj Cosbyho může ovlivnit její šance na získání sochy, v žádném případě to nemohlo ovlivnit její nominaci – Televizní akademie dokončila hlasování ještě před propuštěním Cosbyho.

73. ročník předávání cen Emmy se uskuteční 19. září.

démon zabiják dub zdarma