Jiný

PSA: ‚Glee‘ opouští Netflix v listopadu

Jaký Film Vidět?
 

Je to pravda tak strašná, že mám pocit, jako by to vycházelo přímo z deníku Sue Sylvesterové. Samozvaní studenti McKinley, jsme zdrceni vám to říct Veselí bude opustí Netflix na konci listopadu. Ne, tohle není nějaký strašlivě zorganizovaný plán od jednoho Willa Schuestera, jak nějak znovu udělat Glee Club relevantní tím, že ho odebere. Tohle je skutečný obchod. Brzy nebudete moci slyšet, jak Blaine křičí Teenage Dream. Buďme první, kdo řekne, že jsme pobouřeni.

Kdybyste cestovali do jakéhokoli časového bodu a řekli cizinci, že nejoblíbenější show v Americe by byla hudební komedie, která používá slushi jako taktiku šikany a jednou by vznikla srdečná balada o čelence , smáli by se A upřímně? Měli by. Přesně to se však stalo, když Veselí poprvé měl premiéru v roce 2009. Během šesti sérií se show Ryana Murphyho, Brada Falchuka a Iana Brennana stala více než jen sledovaným úspěchem. Do října 2011 – čtyři roky před finále show – hudba z Veselí vedl k 36 milionům prodejů digitálních singlů a 11 milionů prodejů alb po celém světě. Zrodily karaoke videohry, mezinárodní turné (vystupovali v Kanadě!), film založený na uvedeném turné a Veselí- exkluzivní soutěžní seriál reality. To je správně. Projekt Glee absolutně existoval a pět šťastných výherců skutečně mohlo zpívat v show Fox.To se nedá říct o progresivní půdě Veselí lámal epizodu po epizodě a choval se, jako by skleněné stropy byly vyrobeny z chatrného plastu. Prostřednictvím Kurta (Chris Colfer) a Blaina (Darren Criss), G číst ukázal síťovou televizi jednu z prvních gay romancí, se kterou se zacházelo s takovým soucitem, lidskostí a respektem jako s jakýmkoliv přímým vztahem. Série by dále zahrnovala obtížné a jemné rozhovory, upřímné rozhovory o pohlavně přenosných chorobách a bezpečném sexu v komunitě LGBTQ+ a prostřednictvím problémového Davida Karofského (Max Adler) hrůzy sebevražd dospívajících. Pak se show otočila a nabídla stejně mdloby-hodný románek pro dvě ze svých předních žen, Brittany (Heather Morris) a Santanu (Naya Rivera).Ale Veselí se tam nezastavil, protože Veselí nikdy neznal význam slova stop, pokud to nebylo v Don’t Stop Believin'. V dramatu se běžně mluvilo o poruchách příjmu potravy, o tělesných tlakech, kterým čelí muži i ženy, o těhotenství náctiletých, tělesné dysmorfii, o tom, co znamená být trans a jak se vyrovnat s tragickou smrtí někoho, kdo zemře příliš brzy. The Quarterback 5. řady, Veselí Tichá, ale strašidelná pocta zesnulému Corymu Monteithovi zůstává jednou z nejlepších epizod série všech dob.

To vše dokázala show Fox, přičemž na každém kroku dělala to nejnezásadnější rozhodnutí. Chcete vidět, jak se spousta dětí vznáší a zpívají s Britney Spears? Zajímá vás, jaké by to bylo, kdyby Gwyneth Paltrow překryla CeeLo Green? Toužíte po zpívajícím mashupu mezi učitelem, který se snaží nakreslit nějaké vhodné vztahové linie, a studentem, který to odmítá přijmout? Sakra, chtějte verzi pro všechny děti Rocky Horror Picture Show , jeden z nejprohnanějších mainstreamových muzikálů, které kdy vznikly? je tam všechno. Ani jsme se nedostali do 3. řady.Vsaďte se, že jste nevěděli, že váš účet Netflix skrývá vrchol lidské zkušenosti. A vše se chystá k odchodu. Je tu však určitá naděje. Celkem tam bylo 121 epizod Veselí , z nichž každá trvá přibližně 45 minut. Pokud ode dneška do konce listopadu zablokujete sedm a půl dne, budete připraveni na opětovné zhlédnutí. Opravdu neexistuje lepší způsob, jak strávit svůj omezený čas na Zemi.

Kam streamovat Veselí