Jiný

Sezóna 3 „Rick And Morty“: Kdy to bude na Hulu?

Jaký Film Vidět?
 

Více na:

AKTUALIZACE (16.5.18 12:41 východního času): Zástupce společnosti Hulu to společnosti potvrdil Rick a Morty Sezóna 3 bude do Hulu přidána 23. června.

Bylo to dlouhých sedm měsíců bez zcela nové epizody Rick a Morty . Sezóna 3 komedie Dana Harmona a Justin Roiland Adult Swim byla uzavřena 1. října 2017 a přestože víme, že čeká ještě mnoho (mnoha!) Dalších dobrodružství, nedostatek zcela nových epizod je zničující. Protože sezóna 4 nemá mít premiéru v nejbližší době, jsme nuceni udělat další nejlepší věc: znovu si prohlédnout každou epizodu Rick a Morty Sezóna 3. Opět. Jsme tu, abychom vám poskytli všechny možnosti streamování Rick a Morty Sezóna 3.



O co jde? Rick a Morty Sezóna 4? Kdy bude Rick a Morty Sezóna 3 zasáhla Hulu? Zde je vše, co víme o tom, kde se dívat na tuto jedinečnou komedii Adult Swim!



BUDE 4 SEZÓNOU RICK A MORTY ?

To se vsaď! Začátkem tohoto měsíce byla nesmírně populární komedie pro dospělé plavání obnovena na čtvrtou sezónu. A ještě jedna lahůdka: Adult Swim objednal dalších 70 epizod seriálu! To je více než dvojnásobek počtu epizod z prvních tří sezón (31).

Ohromující pořadí epizod je překvapivé, ale ne že překvapivé, když vezmete v úvahu skutečnost, že Rick a Morty Sezóna 3 finále dosáhla nejvyššího hodnocení Adult Swim v historii .



Foto: Adult Swim

KDY JE SEZÓNA 3 RICK A MORTY NA HULU?

Rick a Morty druhá sezóna uzavřena v říjnu 2015 a dorazila na Hulu 26. června 2016. Oficiální oznámení nebylo vydáno, ale pokud se budeme řídit stejnou časovou osou (sezóna 3 skončila v říjnu 2017), měli bychom očekávat, že uvidíme sezónu 3 Rick a Morty dorazí na Hulu v červnu nebo červenci roku 2018.



Víme, že jsme to slyšeli mohl být na Hulu za měsíc nebo dva není nejlepší zpráva na světě, ale existuje způsob, jak streamovat výběr Rick a Morty Sezóna 3 epizody zdarma.

KDE MŮŽEM STREAMOVAT RICK A MORTY ?

Období 1 a 2 jsou k dispozici na Hulu a v době vydání pět epizod filmu Rick a Morty Sezóna 3 streamuje zdarma na plavání dospělých. Není nutné přihlášení! K dispozici jsou také tři další epizody ke sledování pomocí kabelového přihlášení.

sáhl po Hulu k vyjádření. Tento příběh budeme aktualizovat o všechny nové aktualizace.

Kam streamovat Rick a Morty